Reham Makelaars & Taxateurs
Zet jij
binnenkort je woning
te koop?
Klik dan hier

Reham Makelaars & Taxateurs

ZAAMSLAG

  • Verkoopbemiddeling
  • Verhuurbemiddeling
  • Aankoopbemiddeling
  • Aanhuurbemiddeling
  • Taxaties/bouwkundige keuring
  • Waardebepaling
  • Prijsonderhandeling
  • Begeleiding bij notaris

Over ons

Reham……laat ons maar doen waar we goed in zijn!

Je huis verkopen of een huis kopen is een grote stap. Zo’n beslissing maak je niet zomaar en er gaat dus heel wat denkwerk aan vooraf. Logisch, want er zijn veel dingen die je op een rijtje moet zetten. Daarom gaan we graag in gesprek met jou om jouw verhaal te horen. Wat is je persoonlijke situatie? Welke plannen heb je? Wat betekent de verkoop of aankoop van een huis voor jou? En de belangrijkste vraag: Hoe kunnen we jou helpen?

Wij kennen de huizenmarkt door en door en die kennis zetten we graag voor jou in. Onze kracht is de snelheid waarmee we voor je aan de slag gaan. Wij zien iedere verkoop of aankoopbegeleiding als een gezamenlijke prestatie en dat is een resultaat van onze persoonlijke en deskundige aanpak. We zijn niet voor niets markleider in Zeeuws-Vlaanderen! Daar zijn we trots op.

We werken met een enthousiast team van gecertificeerde makelaars en taxateurs, assistent-makelaars en commerciële ondersteuners. Al onze medewerkers wonen, werken en recreëren hier in Zeeuws-Vlaanderen. Ons werkt breng ons veel; een leuke baan, veel contacten en onderlinge collegialiteit. Voor ons is dit een geweldige thuisbasis. Die boodschap vertellen we 365 dagen per jaar. Juist omdat we hier zo actief zijn, leveren we ook graag een bijdrage aan het woon- en werkklimaat. Niet omdat het moet. Wél omdat we het geweldig vinden om initiatieven mogelijk te maken, kinderen en jongeren te stimuleren en vooral om te onderstrepen dat het hier heerlijk wonen is.

Bij Reham gaan we dus ver! Tot het uiterste om te komen tot het beste resultaat voor jou. Dat onze aanpak werkt, blijkt wel uit onze verkoopresultaten en de waardering die we krijgen van onze klanten: een dikke 9,3!

Contactgegevens

Zet jij
binnenkort je woning
te koop?
Klik dan hier
Terneuzensestraat 10
4543 BN ZAAMSLAG
T:0115-432514
E:info@reham.nl
W: www.reham.nl

Bereken de meerwaarde van een makelaar

Waarde
van de woning

€ 100.000,- € 2.500.000,-

Meerwaarde
makelaar

€ 0,-

De meerwaarde van de makelaar betreft een indicatie van de meeropbrengst van uw woning en is gebaseerd op belangrijke voordelen die makelaars bieden. Betere prijsonderhandelingen, snellere verkoop, marktkennis en een regionaal kopersbestand.

Openingstijden

Maandag
09:00 - 17:30
Dinsdag
09:00 - 17:30
Woensdag
09:00 - 17:30
Donderdag
09:00 - 17:30
Vrijdag
09:00 - 16:30
Zaterdag
09:00 - 12:00

Telefonische bereikbaarheid

Maandag
09:00 - 12:00 en 13:00 - 17:00
Dinsdag
09:00 - 12:00 en 13:00 - 17:00
Woensdag
09:00 - 12:00 en 13:00 - 17:00
Donderdag
09:00 - 12:00 en 13:00 - 17:00
Vrijdag
09:00 - 12:00 en 13:00 - 16:30
Zaterdag
09:00 - 12:00

Aangesloten bij

Neem contact op met Reham Makelaars & Taxateurs

Onze medewerkers

Fabian Du  Puy

Fabian Du Puy

eigenaar / makelaar / taxateur

E-mail: fabian@reham.nl
Telefoon: 0115-432514
Koen Hamelink

Koen Hamelink

eigenaar / makelaar / taxateur

E-mail: koen@reham.nl
Telefoon: 0115-432514
Jeanette Rosenbrand

Jeanette Rosenbrand

makelaar / taxateur

E-mail: jeanette@reham.nl
Telefoon: 0115-432514
Zarah Ruytenburg

Zarah Ruytenburg

Makelaar

E-mail: zarah@reham.nl
Telefoon: 0115-432514
Senna Riemens

Senna Riemens

Makelaar

E-mail: senna@reham.nl
Telefoon: 0115-432514
Nikki van Dorsselaer

Nikki van Dorsselaer

assistent makelaar

E-mail: nikki@reham.nl
Telefoon: 0115-432514
Ellen Goossen

Ellen Goossen

assistent makelaar / commerciële ondersteuning

E-mail: ellen@reham.nl
Telefoon: 0115-432514
Wendy Strijdonk

Wendy Strijdonk

commerciële ondersteuning

E-mail: wendy@reham.nl
Telefoon: 0115-432514
Robbert Bareman

Robbert Bareman

mede-eigenaar Reham Verhuur / makelaar

E-mail: robbert@reham.nl
Telefoon: 0115-432514
Bianca van Gremberghe

Bianca van Gremberghe

verhuurmakelaar

E-mail: verhuur@reham.nl
Telefoon: 0115-432514
Jeroen Ferket

Jeroen Ferket

Financieel adviseur

E-mail: jeroen@reham.nl
Telefoon: 0115-432514
Sonja Mahu

Sonja Mahu

medewerker hypotheken en verzekeringen

E-mail: sonja@reham.nl
Telefoon: 0115-432514