Investeerders en rustzoekers opgelet! Regent Makelaars biedt een plekje aan op Rohel waar u kunt genieten van het weidse uitzicht. Deze ruime kavel biedt veel privacy en u vindt er een kunststof chalet met 1 slaapkamer en een ruime woonkamer. Er is ook een ruime kunststof schuur aanwezig, waar u eenvoudig een gastenverblijf van kunt maken. Daarnaast is er nog een grote veranda aanwezig welke aangevuld is met een grote jacuzzi. Dit is genieten!
Indeling:
Dit volledig geïsoleerde chalet biedt een ruime slaapkamer met een tweepersoons stapelbed. De gezellige woonkamer met open keuken met inductie plaat en afzuiging is smaakvol ingericht en de afwerking aan de binnenzijde is netjes. Tussen het chalet en de schuur is een overkapping gerealiseerd met een robuuste houten afwerking.
Parkeren kan op eigen terrein.
Dit is een mooi beleggingsobject met veel mogelijkheden. Regent Makelaars leidt u graag rond en adviseert graag over de mogelijkheden.