Westerduin 165 6
Westerduin 165 6
Westerduin 165 6
Westerduin 165 6
Westerduin 165 6
Westerduin 165 6
Westerduin 165 6
Westerduin 165 6
Westerduin 165 6
Westerduin 165 6
Westerduin 165 6
Westerduin 165 6
Westerduin 165 6
Westerduin 165 6
Westerduin 165 6
Westerduin 165 6
Westerduin 165 6
Westerduin 165 6
Westerduin 165 6
Westerduin 165 6

Westerduin 165 6

Ouddorp

€ 339.000,- k.k.

Omschrijving

Zoek je een vrijstaande zespersoons duinvilla op een mooi park op loopafstand van onze geweldige stranden, dan hebben wij de woning voor je gevonden! Vlakbij het strand ligt het erg hip en vrolijk Strandpark Duynhille met leuke duintuinen, helmgras, kastanje houten palen en streekeigen beplanting wat al een heerlijk strandgevoel geeft. Het perceel is 434 m² groot en betreft eigen grond en heerlijk op de zon georiënteerd!

Deze recreatiewoning wordt inclusief volledig inventaris aangeboden, waaronder een wasmachine en droger. In juli 2024 is, onder supervisie van Sikkens, de volledige buitenkant van de woning geschilderd. Ook zijn binnen alle wanden en plafonds geschilderd.

INDELING
Middels een overdekte entree stap je binnen. De hal grenst aan een mooie toiletruimte met hangend closet en fonteintje, een moderne doucheruimte, de eerste twee slaapkamers en de woonkamer. De woonkamer is opvallend licht door de mooie grote raampartijen. Hier kunnen twee deuren worden opengeslagen naar het buitenterras dat perfect verbonden kan worden met het binnen gedeelte. In de woonkamer zit een open keuken en is voorzien van o.a. 4-pits gaskookplaat, RVS afzuigkap, vaatwasser, koffieapparaat, waterkoker, combimagnetron en koelkast met intern vriesvak. Daarnaast bevindt zich een grote eettafel voor zes personen waar heerlijk aan gegeten kan worden. Aan de woonkamer grenst de derde slaapkamer met stapelbed. Terug door de hal kom je bij de eerste slaapkamer met een badkamer en-suite. In deze badkamer bevindt zich een ligbad en een wastafel. In deze slaapkamer staat een tweepersoonsbed en hier kan je via een deur naar het tweede buitenterras. In de tweede slaapkamer staan twee eenpersoonsbedden en ook in deze kamer zit een deur naar het tweede buitenterras. De badkamer in de hal bevat een luxe inloopdouche en een wastafel. Via de hardhouten buitenvlonder kom je in de berging. Hierin bevindt zich de Cv-ketel, witgoedaansluitingen en het mechanische ventilatiesysteem.

De tuin van de woning is heerlijk zonnig en biedt twee leuke vlonderterrassen en een beschut derde terras met zithoek. Aan de achterzijde heb je veel privacy! Wat gaat het worden? Van de zon genieten in je eigen tuin of toch de mooie wandeling naar het strand en lekker genieten aan zee?

Deze villa is natuurlijk super voor eigen gebruik, maar zeker ook erg geschikt als rendement vol beleggingsobject. De Roompot verzorgt de gehele verhuur, dus je hebt hier geen omkijken naar. De parkbijdrage inclusief tv en internet bedraagt ca. € 2.970 per jaar. De parkbijdrage is o.a. voor het onderhoud van het park (faciliteiten, wegen etc.) openbaar groen, ophalen/verwerken van afval, verlichting en beveiliging van het park.

Binnen kijken in deze hippe strandwoning? Laat het ons weten!
Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 339.000,- k.k.
Status
beschikbaar
Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
woonhuis
Soort woonhuis
bungalow
Type woonhuis
vrijstaande woning
Aantal woonlagen
1
Bouwvorm
bestaande bouw
Recreatiewoning
Ja
Permanente bewoning
niet toegestaan
Huidige bestemming
recreatie
Dak
samengesteld dak

Energie

Energielabel
B
Verwarming
c.v.-ketel en vloerverwarming gedeeltelijk
Warm water
c.v.-ketel
C.V.-ketel
gas gestookte combi-ketel uit 2014, eigendom

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
62 m²
Perceeloppervlakte
434 m²
Inhoud
278 m³
Inpandige ruimte oppervlakte
5 m²
Buitenruimte oppervlakte
50 m²

Indeling

Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
3

Buitenruimte

Ligging
aan rustige weg

Garage / Schuur / Berging

Schuur/berging
aangebouwd hout
Lees meer

Locatie

Interesse? Neem contact op met de makelaar!

Ik wil*