Een hele exclusieve vrijstaande villa. Op je eigen terrein van maar liefst 3.128 m². Met als extra een bouwvergunning voor een ecologische schuurwoning. In het schilderachtige plaatsje Wons. Onder de rook van Makkum, waar alle voorzieningen aanwezig zijn. Niet dat je ruimte tekortkomt, want dit is een kneiter van een villa. Dat zie je misschien niet direct, want een groot deel zit onder de grond! Boven de grond zie je de leuke piramidevorm met een torenkamertje.
Op het perceel is er volop parkeergelegenheid. De tuin ligt rondom voor een groot deel op het zuiden, dus je kunt op allerlei plekken heerlijk in de zon zitten. Met een terrasje aan het water, een leuk buitenhuisje met overkapping en een grote schuur. En natuurlijk een adembenemend uitzicht!
Ook vanuit het torenkamertje. Je hebt hier prachtige vergezichten. Een heerlijke inspiratieruimte. En er zijn nog meer bijzonderheden. Op deze eerste verdieping vind je namelijk een vide en een soort werkoverloop. Daarnaast zijn er drie ruime slaapkamers, een dakkapel en veel bergruimte. De badkamer is voorzien van een douche, een wastafelmeubel en een toilet.
Via de ruime hal op de begane grond, met garderobe en toilet, bereik je de vierde slaapkamer met een eigen badkamer. Deze is uitgerust met een ligbad, een douche met stoomcabine, een infraroodsauna, een wastafelmeubel en vloerverwarming.
De vloerverwarming ligt over de hele begane grondvloer behalve in de slaapkamer. En dan kom je in de woonkeuken met diverse inbouwapparatuur, een eetkamer en een houtkachel. Wat opvalt aan de raampartijen in de keuken? Dat onder de vloer het voormalige zwembad zit. Dus wil je dat weer terug? Dan kan dat! Vandaar ook dat er nog een kleedkamer met een derde badkamer is. Met een inloopdouche, toilet en wastafelmeubel. Levensloopbestendig dus. En dan is er nog een heerlijke ruime woonkamer!
In de kelder bevindt zich een fitnessruimte, een praktijkruimte, een grote inpandige garage, een wasruimte en een technische bergruimte. Deze is voor de verwarming, het zwembad en de 19 zonnepanelen en 9 zonnecollectoren.
Ruimte, ruimte en nog eens ruimte... dat is het kenmerk van deze exclusieve vrijstaande villa. Met leuke extra’s, op een ruim perceel. Maak snel een afspraak voor het Start Open Huis op woensdag 3 december om het zelf te ervaren en te beleven. Leuk, tot dan!
Exoneratiebeding
De informatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Desondanks aanvaardt de verkoper noch Hilbert Makelaardij enige aansprakelijkheid voor de onjuistheid van gegevens. De koper kan aan de inhoud van de vermelde informatie geen enkel recht ontlenen. Hij dient zelf onderzoek te plegen naar alle aspecten van de woning die voor hem van belang zijn.