Verlengde Visserstraat 7a
Verlengde Visserstraat 7a
Verlengde Visserstraat 7a
Verlengde Visserstraat 7a
Verlengde Visserstraat 7a

Verlengde Visserstraat 7a

Groningen

prijs op aanvraag

Omschrijving

Per 01-03-2026 komt er een nette studentenkamer beschikbaar aan de Verlengde Visserstraat 7A in Groningen

Locatie:
De woning is gelegen in de Schildersbuurt van Groningen en bevindt zich toch in de nabijheid van diverse voorzieningen. In de directe omgeving liggen diverse eetgelegenheden. Voor de dagelijkse boodschappen is er een Albert Heijn en jumbo op loopafstand. Het stadscentrum en Noorderplantsoen liggen op slechts enkele minuten lopen. Daarnaast zijn de Hanze en de Rijksuniversiteit Groningen goed bereikbaar met de fiets of bus.

Indeling
Bij binnenkomst van de woning betreed je de ruime gemeenschappelijke hal, die toegang biedt tot alle kamers en gezamenlijke voorzieningen. Deze centrale hal zorgt voor een overzichtelijke indeling en vormt het verbindende element binnen de woning. De kamer heeft een gebruiksoppervlakte van 15m², waardoor de kamer voldoende ruimte biedt voor een slaapgedeelte en werk of studieplek. Een groot pluspunt is dat de kamer is uitgerust met een eigen keuken. De keuken is uitgerust met een koelkast, afzuigkap en inductiekookplaat. Verder beschikt de woning over een gezamenlijke woonkamer en gezamenlijke sanitaire voorzieningen. Op de eerste verdieping bevindt zich een gemeenschappelijk toilet. De badkamer, gelegen op de eerste verdieping, is netjes afgewerkt en voorzien van een douche, een wastafel met bijbehorend meubel en een handdoekradiator.

Huurprijs
De huurprijs voor de kamer 3 bedraagt €690,- exclusief een voorschot
De waarborgsom bedraagt één maand huur. Voor kamerverhuur is het niet mogelijk om huurtoeslag aan te vragen.
Let op: de kamer wordt exclusief verhuurd. Dit betekent dat huurders zelf zorgdragen voor het afsluiten en betalen van de servicekosten voor gas, water, elektra, internet etc.

Beschikbaarheid en huurperiode:
De kamer is per 01-03-2026 beschikbaar. De huur wordt aangegaan voor onbepaalde tijd.

Interesse:
Reacties kunnen uitsluitend via onze website worden ingediend door te klikken op ‘Reageer op dit object’. Telefonische reacties kunnen wij helaas niet in behandeling nemen. De volgorde van binnengekomen reacties bepaalt welke kandidaten worden uitgenodigd voor de eerste selectie. Vanwege het grote aantal aanvragen kunnen wij niet op iedereen reageren. Wij nodigen doorgaans circa 5 kandidaten uit voor een bezichtiging. We kunnen helaas niet iedereen persoonlijk beantwoorden of uitnodigen.
Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Huurprijs
prijs op aanvraag
Status
beschikbaar
Aanvaarding
per datum

Bouw

Soort woning
appartement
Soort appartement
Aantal woonlagen
1
Woonlaag
1
Bouwvorm
bestaande bouw
Bouwjaar
1890
Bouwperiode
voor 1906
Open portiek
nee
Onderhoud binnen
uitstekend
Onderhoud buiten
uitstekend

Energie

Energielabel
A++

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
15 m²

Indeling

Aantal kamers
1
Aantal slaapkamers
1
Lees meer

Gallerij

Locatie

Interesse? Neem contact op met de makelaar!

Ik wil*