Valkenburgseweg 3
Valkenburgseweg 3
Valkenburgseweg 3
Valkenburgseweg 3
Valkenburgseweg 3
Valkenburgseweg 3
Valkenburgseweg 3
Valkenburgseweg 3
Valkenburgseweg 3
Valkenburgseweg 3
Valkenburgseweg 3
Valkenburgseweg 3
Valkenburgseweg 3
Valkenburgseweg 3
Valkenburgseweg 3
Valkenburgseweg 3
Valkenburgseweg 3
Valkenburgseweg 3
Valkenburgseweg 3
Valkenburgseweg 3

Valkenburgseweg 3

Katwijk

€ 515.000,- k.k.

Omschrijving

Comfortabel Wonen met ruimte, licht én een garage om van te dromen – hier vind je het allemaal!

Wonen op een centrale plek, met álles binnen handbereik én verrassend veel ruimte in en om het huis? Deze goed onderhouden woning biedt het allemaal: een royale garage, een oprit voor meerdere auto's, een uitbouw met bijkeuken en drie slaapkamers met extra’s als een dakterras, balkon én bergzolder.

Ruimte al vanaf binnenkomst:
De aangename ontvangsthal verwelkomt je direct met een garderobe, een diepe praktische bergkast en de trapopgang naar de slaapverdieping.

Licht, sfeer en leefruimte:
De royale doorzonwoonkamer met grote raampartijen zorgt voor een fijne lichtinval en een heerlijk ruimtelijk gevoel. Aan de achterzijde is de woning uitgebouwd: hier vind je de open keuken met diverse inbouwapparatuur en ruimte voor een extra eettafel. Aansluitend ligt de zeer grote bijkeuken met toegang tot het toilet, de opstelling van de CV-ketel en de aansluitingen voor wasapparatuur. Daarnaast biedt deze bijkeuken volop mogelijkheden voor extra bergruimte.

Buitenleven met comfort:
Via de bijkeuken stap je de verzorgde, omsloten achtertuin in, met directe toegang tot de garage én een handige achterom. De diepe voortuin en de nette achtertuin zorgen samen voor een groene en verzorgde buitenruimte waar je volop van kunt genieten.

Drie slaapkamers, elk met iets extra’s:
Op de eerste verdieping zijn drie prima slaapkamers. Eén heeft toegang tot een balkon, een andere opent naar een zonnig dakterras, en de grootste slaapkamer beschikt over een losse trap naar een zeer royale bergzolder – ideaal als extra opslagruimte, hobbykamer of werkplek.

Comfortabele badkamer:
De ruime badkamer is voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel en een tweede toilet.

Waarom juist deze woning?
• Extra ruime garage én oprit voor meerdere auto's
• Royale, lichte leefruimtes met uitbouw aan de achterzijde
• Grote bijkeuken met veel praktische opbergruimte
• Zonnige buitenruimtes en veel privacy
• Drie slaapkamers met balkon/dakterras en bergzolder
• Centrale ligging in een levendige omgeving
• Altijd netjes onderhouden

Kortom: een verrassend complete woning met eindeloze mogelijkheden, op een toplocatie. Kom kijken en laat je verrassen!


Bijzonderheden
Bijzonderheden:
- Woonoppervlak ca. 87 m2 en overig inpandige ruimte ca. 21 m2. De vliering (ca. 22 m2) is niet in het woonoppervlak meegenomen, vanwege de te lage stahoogte, dus nog meer ruimte! (NEN 2580 meetcertificaat aanwezig)
- Royale kavel van 199 m2
- Bouwjaar ca. 1959
- CV-ketel 2006, Energielabel F
- Drie slaapkamers
- Zeer licht en volop mogelijkheden
- Fijne buitenruimtes
- Garage en oprit voor meerdere auto’s
Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 515.000,- k.k.
Status
beschikbaar
Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
woonhuis
Soort woonhuis
eengezinswoning
Type woonhuis
tussenwoning
Aantal woonlagen
3
Bouwvorm
bestaande bouw
Bouwperiode
1945-1959
Dak
zadeldak

Energie

Energielabel
F
Verwarming
c.v.-ketel
Warm water
c.v.-ketel

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
87 m²
Perceeloppervlakte
199 m²
Inhoud
419 m³
Inpandige ruimte oppervlakte
21 m²
Buitenruimte oppervlakte
2 m²

Indeling

Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
3

Buitenruimte

Ligging
in woonwijk
Tuin
Achtertuin met een oppervlakte van 26 m² en is gelegen op het westen

Garage / Schuur / Berging

Garage
aangebouwde stenen garage
Lees meer

Locatie

Interesse? Neem contact op met de makelaar!

Ik wil*