In het gewilde, kindvriendelijke Loovelden in Huissen is deze moderne twee-onder-een-kapwoning klaar voor nieuwe bewoners. Met ruim 144 m² woonplezier, een fantastische keuken met schiereiland, strak afgewerkte woonkamer, energielabel A, én je eigen garage en oprit. Kom je kijken?
De highlights:
• Royale woonoppervlakte van 144 m²
• 3 ruime slaapkamers met mogelijkheid tot 4e op zolder
• Luxe badkamer met veel comfort
• Moderne keuken met schiereiland
• 7 zonnepanelen, airco én energielabel A
• Aangebouwde garage en parkeren op eigen terrein
• Fraai aangelegde tuin op het noordoosten
• Rustige ligging nabij voorzieningen
EEN WOONKAMER OM TE LÉVEN
Zodra je de woonkamer binnenloopt, voel je het: dit is thuiskomen. De lichte vloer, het groene accent op de muur, de gezellige zithoek en de stoere zwarte stalen deuren geven de ruimte een warme én moderne uitstraling. Hier kun je eindeloos loungen, spelletjes spelen of met vrienden genieten van een avondje borrelen.
Aan de voorzijde vind je een echte droomkeuken. In een eigen hoek, maar toch verbonden met de woonkamer. Witte greeploze kasten, een donker werkblad, een Bora inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, en Bosch apparatuur. Door de grote ramen stroomt het daglicht naar binnen – en de bar met zitplekken maakt het extra gezellig tijdens het koken.
LUXE EN COMFORT OP DE BOVENVERDIEPING
Boven zijn drie ruime, frisse slaapkamers. De hoofdslaapkamer is heerlijk licht dankzij de dubbele deuren met Frans balkon. Naast de ouderslaapkamer zijn er nog twee slaapkamers: één ingericht als een sfeervolle kinderkamer, en een tweede kamer die perfect dienstdoet als logeer-, werk- of speelkamer. Door de rolluiken en airconditioning is het hier altijd aangenaam, ook tijdens warme zomerdagen. De badkamer is modern en strak, maar tegelijkertijd warm en uitnodigend. Compleet uitgerust met een dubbele wastafel met bijpassende kranen, tweede toilet, een luxe inloopdouche, én een ligbad om bij te komen na een lange dag. En er is vloerverwarming: dus ook in de winter aangenaam op blote voeten!
EXTRA RUIMTE OP ZOLDER
En dan is er nog die verrassend ruime zolderverdieping! Dankzij het hoge plafond, dakkapel en de grote dakramen voelt deze ruimte absoluut niet als “boven op zolder”, maar eerder als een volwaardige verdieping. Ingericht als werkruimte én inloopkast, maar met gemak om te toveren tot extra slaapkamer, gym, atelier of speelparadijs. Ook de wasmachine en droger zijn hier netjes weggewerkt. Kortom: multifunctioneel, licht en boordevol mogelijkheden.
FIJNE BUITENRUIMTE
De achtertuin is precies zoals je 'm wilt hebben: verzorgd en lekker ruim. Met 78 m² is er plek genoeg om te ontspannen, te tuinieren of een fijne loungeset neer te zetten. Onder de glazen overkapping zit je het hele jaar door heerlijk buiten, beschut en toch in het licht. De tuin ligt op het noordoosten maar is ruim genoeg om bijna de hele dag zon te hebben. De vrije achterom is praktisch met fietsen, containers of spelende kinderen.
De aangebouwde garage is ideaal voor de fietsen, je gereedschap, een extra koelkast of zelfs je motor. Daarnaast heb je een ruime oprit waar je met gemak je auto kwijt kunt. Gewoon direct parkeren voor je deur: dat is fijn thuiskomen!
BUURT EN OMGEVING
Loovelden is een kindvriendelijke en ruim opgezette wijk met veel groen, water en fijne loopbruggen. Met een school, opvang en medisch centrum om de hoek is het een ideale plek voor gezinnen. Het aangrenzende Zeegbos, onderdeel van park Lingezegen, is perfect voor heerlijke wandelingen. Bushaltes, het overdekte winkelcentrum Zilverkamp, sport- en fitness voorzieningen liggen vlakbij en het bruisende centrum van Huissen is op een paar minuten fietsafstand. Ook zijn de verbindingen met Arnhem en Nijmegen perfect en is de bushalte goed bereikbaar. Uiteraard is er ook genoeg parkeergelegenheid rondom de woning in de wijk, aan de voor- en achterzijde.