Regent Makelaars biedt een leuke jaren dertig woning aan in de Indische wijk. De woning ligt op wandel afstand van voorzieningen en biedt ook dubbele bewoning.
Parkeren kan voor de deur en de onderhoud staat is redelijk.
Er zijn nu twee slaapkamers, maar met enige aanpassing zijn er drie te realiseren.
Indeling:
Via de voortuin bereik je de hal naar de verdieping, waar ook een zelfstandig appartement gerealiseerd is. Via deze hal treft u ook de doorgang aan richting de woonkamer. In de woonkamer ligt een laminaatvloer en aan de voorzijde treft u een sfeervolle erker aan. Via deze ruimte komt u in de keukenruimte. Deze is voorzien van een rechte keukenopstelling, voorzien van diverse apparatuur. Achter deze ruimte ligt ook de badkamer en de wasmachine en droger ruimte. Via de bijkeuken bereikt u ook de achtertuin met een berging en een achterom.
Eerste verdieping:
De overloop geeft toegang aan de ruime slaapkamer/woonkamer aan de voorzijde. Hier treft u ook een keukenblok aan en u bereikt de badkamer via de overloop. Deze is voorzien van een toilet, douche en een wastafel.
Zolderverdieping:
Middels een vaste trap bereikt u de zolder met een extra slaapruimte en vaste kasten.
Extra:
Verwarming geschiedt middels een cv-installatie;
Voorzieningen liggen om de hoek;
Dubbele bewoning aanwezig;
Mooie locatie in de wijk.
Regent Makelaars leidt u graag rond in deze leuke woning met mogelijkheden.