Op een centrale locatie in de Indische buurt en tevens zeer dichtbij gelegen bij het gezellige centrum van Delft, treft u de royale op een hoek gelegen Ternatestraat 3. Dit appartement bevindt zich op de eerste, tweede en derde verdieping en is voorzien van 5 slaapkamers, 2 toiletten moderne badkamer en een heerlijk balkon aan de achterzijde.
De woning is lange tijd in kamers verhuurd aan 4 studenten wat het hierdoor ook uitermate geschikt maakt voor ouders met studerende kinderen.
Indeling
Entree woning, hal met meterkast en trap naar eerste verdieping.
Eerste verdieping
Overloop met toilet en trap naar eerste verdieping.
De woonkamer bevindt zich aan de voorzijde van de woning en is voorzien van een massieve strokenvloer, originele schouw en dubbele beglazing. De woonkamer is nu 14 m2 maar eenvoudig uit te breiden door het toevoegen van de achterkamer waardoor de woonkamer maar liefst 28 m2 kan worden. De strokenvloer loopt door onder de scheidingswand naar de achterkamer.
Keuken aan eveneens de voorzijde met eenvoudig keukenblok met gaskookplaat, afzuigkap en separate vaatwasser en koelkast.
De eerste slaapkamer bevindt zich aan de achterzijde en heeft toegang tot het balkon dat door het aanbrengen van beglazing nu dienst doet als serre. Deze slaapkamer beslaat (zonder het balkon/de serre) ca. 14.5 m2 en is eenvoudig toe te voegen aan de woonkamer aan de voorzijde.
Het balkon/de serre is gelegen op het noordwesten wat betekent dat u hier in de zomer in de namiddag en avond nog heerlijk van de zon kunt genieten.
Tweede verdieping
Overloop met toilet en trap naar de zolder.
Op deze verdieping treft u 3 slaapkamers van ca. 12, 11 en 6 m2 waarvan een met toegang tot het dakterras van ca. 6 m2 en twee beschikken over vaste kasten en/of knieschotten.
De badkamer bevindt zich aan de voorzijde, is vernieuwd in 2010 en is voorzien van een douchecabine, radiator en een wastafel. Ook 2 slaapkamers zijn voorzien van een wastafel of een aansluiting daarvoor.
Zolder
Overloop met opstelplaats CV-ketel en wasmachine. Zolderkamer van ca. 9 m2 met dakvenster.
VvE
De vereniging bestaat uit slechts 2 woningen. Bijdrage aan de VvE is € 50,- per maand.
Studentenverhuur
Tot zeer kort geleden is de woning gebruikt voor verhuur per kamer aan 4 studenten. Vanuit de huidige eigenaar is er bewijs dat de verhuur aan 4 studenten al was voor 2017 waardoor dit voortgezet mag worden door de volgende eigenaar zonder het aanvragen van een vergunning.
Omgeving
De Indische buurt is een zeer geliefde buurt door de centrale ligging wat betreft openbaar vervoer, snelwegen A4, A12 en A13 en het oude centrum van Delft. Dat geldt met name voor deze aan het begin van de straat gelegen woning. Parkeergelegenheid in de directe omgeving.
Bijzonderheden
- Vraagprijs € 395.000,- k.k..
- Woonoppervlakte ca. 99 m2.
- Energielabel E.
- Actieve VvE met een maandelijkse bijdrage a € 50,- per maand.
- Elektra 7 groepen met 2 aardlekschakelaars en hoofdschakelaar.
- Verwarming en warm water door middel van cv-ketel Remeha Avanta uit 2007.
- Volledig voorzien van dubbelglas, deels in kunststof en deels in houten kozijnen.
- Geschikt voor studentenbewoning.
- Aanwezige meubels blijven bij voorkeur achter.
- Oplevering kan spoedig.
- Niet zelf-bewoond-, ouderdoms-, materialen- en as is where is clausule van toepassing.
Interesse in deze woning? Neem dan contact op met ons kantoor voor het maken van een afspraak. Wij staan u graag te woord.
Heeft u uw huidige woning nog niet verkocht of geen idee wat u precies kunt krijgen aan hypotheek? Maak dan ook gelijk een vrijblijvende afspraak voor een waardebepaling en/of hypotheekgesprek zodat u goed geïnformeerd aan de koop van een nieuwe woning begint. Wij staan voor u klaar. Uw wensen eerst!
De gegeven informatie is met zorgvuldigheid samengesteld, aan de juistheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een voorstel of om in onderhandeling te treden.