Achter de dijk aan het IJsselmeer ligt weer een bijzondere, nagenoeg vrijstaande woning uit circa 1815. Een voormalige koemelkerij en zuivelwinkel midden in het centrum van Makkum. Van buiten doet niets vermoeden wat er zich achter de gevel bevindt. Het zijn namelijk twee wooneenheden onder één dak. En dat maakt het nét even anders dan standaard.
Via de ruime achtertuin van 16 meter diep en 13 meter breed op het zuiden, kom je bij de voordeur van de woning. Er is een doorgang naar de garage, een overkapping en de voormalige geitenschuur biedt volop bergruimte.
Via de ruime hal kom je in de L-vormige woonkamer met een houtkachel. Vanuit daar heb je toegang tot bijvoorbeeld een werkkamer, praktijk aan huis of een slaapkamer als je levensloopbestendig wilt wonen.
De gezellige woonkeuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur en heeft een deur naar de tuin. Via de doorgang naar de toiletruimte en bijkeuken kom je in de moderne badkamer met ligbad, douche en een wastafelmeubel.
Boven kom je via de ruime overloop met veel kastruimte in maar liefst vier slaapkamers. Er zijn drie dakkapellen. En dan is er ook nog een bergzolder waar je lekker veel spullen kwijt kunt.
Je loopt zo voor een boodschap naar de winkels of voor een drankje naar een gezellig terrasje. En na een dag hard werken? Dan wandel je het achterdijkje op en stap je zo aan boord van je eigen boot om lekker te gaan varen. Hoe leuk is dat?
Krijg je er al zin in? Maak dan snel een afspraak voor het Start Open Huis op vrijdag 7 november!
Exoneratiebeding
De informatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Desondanks aanvaardt de verkoper noch Hilbert Makelaardij enige aansprakelijkheid voor de onjuistheid van gegevens. De koper kan aan de inhoud van de vermelde informatie geen enkel recht ontlenen. Hij dient zelf onderzoek te plegen naar alle aspecten van de woning die voor hem van belang zijn.