Schepen Monetariusstraat 95
Schepen Monetariusstraat 95
Schepen Monetariusstraat 95
Schepen Monetariusstraat 95
Schepen Monetariusstraat 95
Schepen Monetariusstraat 95
Schepen Monetariusstraat 95
Schepen Monetariusstraat 95
Schepen Monetariusstraat 95
Schepen Monetariusstraat 95
Schepen Monetariusstraat 95
Schepen Monetariusstraat 95
Schepen Monetariusstraat 95
Schepen Monetariusstraat 95
Schepen Monetariusstraat 95
Schepen Monetariusstraat 95
Schepen Monetariusstraat 95
Schepen Monetariusstraat 95
Schepen Monetariusstraat 95
Schepen Monetariusstraat 95

Schepen Monetariusstraat 95

Arnhem

€ 269.000,- k.k.

Omschrijving

Starters opgelet: ruim en licht 3-kamerappartement / maisonnette met prachtig uitzicht en eigen berging. Gelegen op de tweede etage en derde van een verzorgd complex biedt dit 3-kamerappartement een fantastische woonruimte met een prachtig uitzicht. De woning beschikt over een royale woonkamer, moderne keuken en twee ruime slaapkamers. Vanaf het zonnige balkon geniet je hier dagelijks van een vrij uitzicht over de omgeving.

De maisonnette ligt in de wijk Kronenburg, aan de rand van de Huissensedijk. Er zijn voldoende parkeerplaatsen direct naast het complex. Op loopafstand zijn veel handige voorzieningen beschikbaar, zoals bushalte en overdekt winkelcentrum Kronenburg met supermarkt en een breed aanbod aan winkels. Ook dichtbij zijn medische- en sportvoorzieningen, een zwembad en diverse scholen en het Gelredome te vinden. Met de fiets sta je snel in het centrum van Arnhem en met de auto zijn Arnhem en Nijmegen en diverse snelwegen uitstekend toegankelijk.

Indeling
Begane grond: centrale entree met brievenbussen, bellen en intercom, hoge centrale hal met veel ramen, trappenhuizen naar de etages.

Tweede etage: met vier appartementen gedeelde centrale hal.

Entree in het appartement met: nis voor een garderobe, vaste kast voor de moderne meterkast, toilet (met fontein en afzuiging) en trapopgang naar de derde verdieping (tweede woonlaag appartement). De royale woonkamer is heerlijk licht door de grote ramen en heeft een directe verbinding met het brede balkon. Vanaf het - op het zonnige zuidwesten gerichte - balkon geniet je van een weids en groen uitzicht richting de dijk, een heerlijke plek om buiten te ontspannen.

In 2021 volledig vernieuwd is de open keuken in L-vorm opgesteld en uitgerust met een combimagnetron, een vaatwasser, een kleine spoelbak, een 4-pits gasfornuis met afzuigkap. Dankzij de slimme indeling is er voldoende berg- en werkruimte.

Derde etage: overloop met vaste bergkast met opstelplaats van de cv-installatie - WTW Systeem (Agpo HR Optifor, 2002) en toegang tot de twee slaapkamers en de badkamer. Boven het balkon gelegen is de hoofdslaapkamer ruim en heeft een fijne lichtinval dankzij het grote dakraam (Velux, voorzien van verduisteringsscreen). Ook de tweede slaapkamer is goed van formaat en heeft een raam naar de centrale hal aan de entree-/voorzijde van het gebouw.
In de badkamer is als basis gekozen voor een douche met douchescherm en een wastafelmeubel met planchet, spiegel en verlichting. Daarnaast is er verwarming en de aansluiting voor de wasmachine aanwezig.

Bijzonderheden
Dit verzorgd onderhouden appartement maakt onderdeel uit van het in 1988 gebouwde appartementencomplex. Mede door het dubbele glas beschikt het over energielabel C. De keuken is in 2021 vernieuwd en uitgerust met moderne inbouwapparatuur. Daarnaast heeft de woning een eigen aparte berging en op de begane grond. Met een actieve Vereniging van Eigenaren is afgestemd dat er maandelijks een bijdrage wordt betaald van EUR 129,- t.b.v. servicekosten.

Gebruiksoppervlakte wonen: ca. 69 m²
Gebouwgebonden buitenruimte: ca. 7 m²
Externe berging: ca. 4 m²
Inhoud appartement: ca. 228 m³

Vraagprijs: € 269.000,- k.k.
Aanvaarding in overleg
Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 269.000,- k.k.
Status
beschikbaar
Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
appartement
Soort appartement
maisonnette
Aantal woonlagen
2
Woonlaag
2
Kwaliteit
normaal
Bouwvorm
bestaande bouw
Open portiek
nee
Huidige bestemming
woonruimte
Dak
samengesteld dak
Bijzonderheden
gedeeltelijk gestoffeerd
Voorzieningen
buitenzonwering en dakraam

Energie

Energielabel
C
Verwarming
c.v.-ketel en warmte terugwininstallatie
Warm water
c.v.-ketel
C.V.-ketel
gas gestookte combi-ketel uit 2002 van Agpo HR Optifor, eigendom

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
69 m²
Buitenruimte oppervlakte
7 m²

Indeling

Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
2

Buitenruimte

Ligging
aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Garage / Schuur / Berging

Parkeergelegenheid
openbaar parkeren
Schuur/berging
inpandig
Lees meer

Locatie

Interesse? Neem contact op met de makelaar!

Ik wil*