Peter Benoitpark 16
Peter Benoitpark 16
Peter Benoitpark 16
Peter Benoitpark 16
Peter Benoitpark 16
Peter Benoitpark 16
Peter Benoitpark 16
Peter Benoitpark 16
Peter Benoitpark 16
Peter Benoitpark 16
Peter Benoitpark 16
Peter Benoitpark 16
Peter Benoitpark 16
Peter Benoitpark 16
Peter Benoitpark 16
Peter Benoitpark 16
Peter Benoitpark 16
Peter Benoitpark 16
Peter Benoitpark 16
Peter Benoitpark 16

Peter Benoitpark 16

Waalwijk

€ 350.000,- k.k.

Omschrijving

Royale en zeer goed onderhouden, volledig uitgebouwde eindwoning gelegen op een ruim perceel van maar liefst 206m² voorzien van vier slaapkamers, vloerverwarming in de woonkamer aan een kindvriendelijk en autovrij park.

Je nieuwe huis. Je nieuwe huis moet vooral je nieuwe thuis zijn. Het moet de plek zijn waar je je direct op je gemak voelt, waar je de ruimte hebt om je gang te gaan zonder concessies te hoeven doen. Het moet bovendien een plek zijn waar men ongestoord en in alle rust kan werken. Al die dingen komen samen in Peter Benoitpark 16 in Waalwijk. Het mooiste? De woning staat nu te koop. Een buitenkansje dus, als je snel bent.

Veel thuis
Je moet natuurlijk lekker je gang kunnen gaan in je nieuwe thuis. Wellicht ben je een beetje verbaasd over de hoeveelheid ruimte in de woonkamer, wanneer je voor het eerst binnenkomt. Je krijgt nog veel meer dan je al vermoedt wanneer je voor de deur staat. Heerlijk veel plek, ook in de keuken, en veel licht waardoor alles nog wat ruimer lijkt. De woonkamer is de plek waar je alles hebt om fijn samen te zijn. Kun je het jezelf voorstellen dat je tijdens de kerstdagen een uitgebreid diner voorbereidt voor vrienden of familie?

Op de eerste verdieping heb je drie slaapkamers en daarmee juist een fijne eigen plek voor iedereen. Omdat een mens op zijn tijd ook eens de behoefte heeft om zich terug te trekken. Meer dan ruimte genoeg om alles te doen wat je kunt verzinnen. De tweede etage, is een fantastische plek om rustig te werken. Of voor je hobby, als speelplek voor je kinderen, om logés te laten slapen of gewoon als vierde slaapkamer. Alles kan, als je er de ruimte voor hebt.

Echt thuis
Je wilt je natuurlijk ook snel thuis voelen in je nieuwe huis. Ook dat hoeft geen enkel probleem te zijn. De indeling en de omgeving maken het al een gezellige plek. Wellicht wil je gaan schilderen of misschien zelfs een nieuwe keuken. Alles kan, maar echt gek hoef je het niet te maken. Met wat nieuwe kleuren en jouw eigen spullen in het huis, is het alsof je nooit ergens anders hebt gewoond. Je geniet ontspannen op de bank en nodigt vrienden uit voor een gezellige avond met spelletjes of andere activiteiten.

Beste van twee werelden
De tuin heeft geen of nauwelijks inkijk. Dat geeft je er echt het gevoel dat je thuis bent en gewoon kunt doen en laten wat je wilt. Hetzelfde geldt trouwens voor de voorzijde. Ook daar kijkt niemand rechtstreeks in je huis. Auto’s kunnen aan de voorkant niet komen, maar op het speelplein kunnen kinderen wel fijn en veilig spelen. Kortom, een ontspannen en aangename sfeer. Om het helemaal af te maken, staat de woning ook nog eens op een mooie plek in Waalwijk, dichtbij zo’n beetje alles. Zo heb je ook nog het gemak van een echt fijn thuis. Het beste van twee werelden.

Meer dan prima voor elkaar
Peter Benoitpark 16 in Waalwijk kan zomaar jouw nieuwe huis zijn. De vraagprijs is 350.000 Euro. Voor dat bedrag koop je veel meer dan zomaar een huis. Je koopt er bijvoorbeeld vrijheid voor. Vrijheid met de ruimte die je hebt en de privacy die je leven prettig maakt. Doe jezelf een plezier en ga snel kijken. De bezichtiging laat je zien dat je hier echt alles hebt voor een erg fijn leven. Aan het eind van de ronde door je nieuwe thuis weet je het: hier heb je het meer dan prima voor elkaar. Veel plezier!

Algemeen:
- De woning beschikt over vier slaapkamers;
- De woning is over de volle breedte uitgebouwd;
- Er is een definitief energielabel C, deze is geldig tot 2030;
- De woonkamer beschikt over vloerverwarming;
- De woning beschikt volledig over dubbele beglazing en rolluiken;
- Ruim perceel van 206m²;
- Gelegen aan een autovrij park;
- Aanvaarding is in onderling overleg.

Interesse in deze royale eindwoning? Neem dan contact op met ons kantoor in Waalwijk via 0416-666696.
Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 350.000,- k.k.
Status
onder optie
Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
woonhuis
Soort woonhuis
eengezinswoning
Type woonhuis
eindwoning
Aantal woonlagen
3
Kwaliteit
normaal
Bouwvorm
bestaande bouw
Huidige bestemming
woonruimte
Dak
zadeldak
Keurmerken
energie Prestatie Advies
Voorzieningen
buitenzonwering, dakraam, rolluiken, tv kabel, glasvezel kabel en rookkanaal

Energie

Energielabel
C
Verwarming
c.v.-ketel en vloerverwarming gedeeltelijk
Warm water
c.v.-ketel
C.V.-ketel
gas gestookte combi-ketel uit 2008 van Vaillant, eigendom

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
206 m²
Inhoud
436 m³

Indeling

Aantal kamers
5
Aantal slaapkamers
4

Buitenruimte

Ligging
in woonwijk
Tuin
Achtertuin met een oppervlakte van 54 m² en is gelegen op het noorden

Garage / Schuur / Berging

Parkeergelegenheid
openbaar parkeren
Schuur/berging
vrijstaand steen
Lees meer

Locatie

Interesse? Neem contact op met de makelaar!

Ik wil*