Oegemastraat 25
Oegemastraat 25
Oegemastraat 25
Oegemastraat 25
Oegemastraat 25
Oegemastraat 25
Oegemastraat 25
Oegemastraat 25
Oegemastraat 25
Oegemastraat 25
Oegemastraat 25
Oegemastraat 25
Oegemastraat 25
Oegemastraat 25
Oegemastraat 25
Oegemastraat 25
Oegemastraat 25
Oegemastraat 25
Oegemastraat 25
Oegemastraat 25

Oegemastraat 25

Genderen

€ 660.000,- k.k.

Omschrijving

Ben je op zoek naar een huis met karakter én volop ruimte binnen én buiten? Dan is deze vrijstaande woning in Genderen echt iets voor jou. Oorspronkelijk gebouwd als postkantoor (1910) en in 2011 compleet gerenoveerd. Dus wél die authentieke uitstraling, maar met het comfort van nu. Met 4 slaapkamers, 2 badkamers en goede isolatie (dak, vloer, muur), plus onderhoudsvriendelijke aluminium kozijnen, is dit een ideale mix van stijl en gemak. En dan die kavel: 1629 m² grond, met 3 bijgebouwen, waaronder een grote geïsoleerde schuur, een sfeervol tuinhuis mét jacuzzi en een dubbele carport.

Wonen & koken
De woonkamer en keuken vormen samen een gezellige L-vormige leefruimte. Dankzij de grote ramen en openslaande tuindeuren is het hier heerlijk licht. De houtkachel zorgt voor extra sfeer op koude dagen. De keuken heeft een rustige houtlook met een natuursteenlook werkblad en is uitgerust met o.a. een inductiekookplaat, combimagnetron en afzuigkap. In de bijkeuken vind je extra bergruimte en plek voor wasmachine en droger – praktisch én uit het zicht.

Slapen & baden
Deze woning heeft vier slaapkamers en twee badkamers. Een slaapkamer én badkamer bevinden zich op de begane grond, wat het huis ook geschikt maakt voor ouderen of als je gewoon geen zin hebt in traplopen. Op de verdieping vind je nog drie slaapkamers, een ruime overloop en een extra kamer die je bijvoorbeeld als werkplek of speelhoek kunt gebruiken. En dan is er ook nog een zolder verdeeld in twee delen – ideaal voor opslag.
Badkamer beneden: ligbad, toilet, wastafel.
Badkamer boven: douche, toilet, wastafel.

Buitenleven
Of je nu groene vingers hebt of ruimte zoekt voor je hobby – met deze tuin kun je alle kanten op. Het perceel is ruim, met gras, bomen en volop privacy. De grote geïsoleerde schuur (met zolder en betonvloer) is perfect voor klussers of opslag. De carport biedt plek aan twee auto's. En als kers op de taart is er een gezellig tuinhuis met een jacuzzi. Buiten leven krijgt hier een heel nieuwe betekenis.

Locatie
De woning ligt in het rustige en gemoedelijke dorp Genderen, in de gemeente Altena. Voorzieningen zoals een supermarkt, basisschool en sportclubs zijn dichtbij. Voor meer winkels ben je zo in Wijk en Aalburg. De ligging is bovendien lekker centraal – steden als Waalwijk, Den Bosch, Breda en Eindhoven zijn goed bereikbaar. Ideaal als je rustig wilt wonen, maar wel verbonden wilt blijven.
Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 660.000,- k.k.
Status
verkocht onder voorbehoud
Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
woonhuis
Soort woonhuis
eengezinswoning
Type woonhuis
vrijstaande woning
Aantal woonlagen
2
Kwaliteit
normaal
Bouwvorm
bestaande bouw
Bouwperiode
1906-1930
Dak
zadeldak
Voorzieningen
mechanische ventilatie, zonnecollectoren en rookkanaal

Energie

Verwarming
c.v.-ketel en houtkachel
Warm water
c.v.-ketel
C.V.-ketel
gas gestookte combi-ketel uit 2011 van Daalderop, eigendom

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
167 m²
Perceeloppervlakte
1.629 m²
Inhoud
615 m³
Inpandige ruimte oppervlakte
13 m²

Indeling

Aantal kamers
5
Aantal slaapkamers
4

Buitenruimte

Ligging
aan rustige weg en in woonwijk

Garage / Schuur / Berging

Garage
vrijstaande houten garage
Schuur/berging
vrijstaand hout
Lees meer

Locatie

Interesse? Neem contact op met de makelaar!

Ik wil*