Lekstraat 2
Lekstraat 2
Lekstraat 2
Lekstraat 2
Lekstraat 2
Lekstraat 2
Lekstraat 2
Lekstraat 2
Lekstraat 2
Lekstraat 2
Lekstraat 2
Lekstraat 2
Lekstraat 2
Lekstraat 2
Lekstraat 2
Lekstraat 2
Lekstraat 2
Lekstraat 2
Lekstraat 2
Lekstraat 2

Lekstraat 2

Terneuzen

€ 255.000,- k.k.

Omschrijving

Leuke hoekwoning met tuin en carport in een rustige, kindvriendelijke wijk.

Aan de Lekstraat 2 in Terneuzen ligt deze sfeervolle hoekwoning, ideaal voor starters of jonge gezinnen. De woning beschikt over drie slaapkamers, een ruime tuin met berging en een carport. Een heerlijke plek om rustig te wonen dichtbij alle voorzieningen.

Ben je op zoek naar een fijne (starters)woning in een gezellige buurt? Plan dan zeker een afspraak in en ervaar het zelf tijdens de bezichtiging.
• Hoekwoning met carport in een kindvriendelijke wijk
• De woning is voorzien van kunststof kozijnen.
• Het dak van de woning is in 2009 vernieuwd (bitumen).
• Dak en boeiboorden van de berging worden momenteel vervangen.
• Rolluiken aan de voorzijde aanwezig.


Indeling
Inkomhal met toegang tot de woonkamer, meterkast, een bergkast en het toilet. De ruime woonkamer heeft veel lichtinval en is voorzien van een schuifpui naar de tuin en een half open keuken. De keuken is uitgerust met diverse inbouwapparatuur: een oven, koelkast, gasfornuis, afzuigkap en vaatwasser. De praktische indeling en open doorgang zorgen voor een aangename leefruimte. De begane grond is voorzien van een lichte tegelvloer.

Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich de overloop, badkamer en drie slaapkamers. De kleinere slaapkamer wordt momenteel gebruikt als wasruimte maar is ook te gebruiken als werk- of hobbykamer. De badkamer is voorzien van een douche, toilet en wastafel. De verdieping is netjes afgewerkt en biedt voldoende opbergruimte.

Tuin
Geniet van het buitenleven in deze ruime tuin met carport en meerdere gezellige zitplekjes om heerlijk te ontspannen. De achtertuin beschikt daarnaast over een berging, ideaal voor het opbergen van fietsen en tuingereedschap. Het dak van de berging is recent vervangen, de boeiboorden worden nog vervangen.

Bijzonderheden
• Verwarming en warm water middels CV-ketel Intergas (bj. 2024).
• De woning is voorzien van kunststof kozijnen met HR++ beglazing.
• De meterkast is vernieuwd in 2018 en beschikt over voldoende groepen.
Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 255.000,- k.k.
Status
beschikbaar
Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
woonhuis
Soort woonhuis
eengezinswoning
Type woonhuis
hoekwoning
Aantal woonlagen
2
Kwaliteit
normaal
Bouwvorm
bestaande bouw
Bouwperiode
1971-1980
Dak
plat dak
Voorzieningen
rolluiken en schuifpui

Energie

Energielabel
C
Verwarming
c.v.-ketel
Warm water
c.v.-ketel
C.V.-ketel
gas gestookte combi-ketel uit 2024 van Intergas, eigendom

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
95 m²
Perceeloppervlakte
220 m²
Inhoud
236 m³

Indeling

Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
3

Garage / Schuur / Berging

Schuur/berging
vrijstaand steen
Lees meer

Locatie

Interesse? Neem contact op met de makelaar!

Ik wil*