Vrijstaande recreatiewoning type landhuis met ruime aanbouw op landgoed Eysinga-State. De woning ligt op een ruim perceel met rondom volop privacy, zon- en schaduwplekken. Eigen grond 496 m2, bouwjaar 1995.
Het park is gelegen in een bosrijke omgeving in de nabijheid van de gezellige watersportplaatsen Langweer en Sneek. Op landgoed Eysinga-State zijn ligplaatsen te huur, waardoor de Langweerderwielen snel te bereiken zijn met de boot. Naast de watersportmogelijkheden zijn er diverse voorzieningen, zoals een zwemvijver en speeltuinen op het park zelf en in de buurt een 18 holes golfbaan en een subtropisch zwembad (Swimfun Joure). Alkmaar, Amsterdam, Utrecht, Amersfoort: allen op circa 75 autominuten vanaf het park.
Indeling
Entree, hal, toilet met fonteintje, meterkast, badkamer voorzien van douche en wastafel. Ruime woonkamer met vast trap naar verdieping, laminaatvloer, open haard, open keuken en schuifpui naar terras op het zuidwesten. Open keuken voorzien van keukeninrichting in hoekopstelling met diverse inbouwapparatuur o.a. kookplaat (gas), afzuigkap, vaatwasser, oven en koelkast met vries. Inpandige berging met witgoedaansluiting, wasmachine en opstelling CV-ketel. Extra aangebouwde tuinberging.
Eerste verdieping
Vast trap naar verdieping met overloop, toilet met wastafel, 2 slaapkamers. Bergruimte achter de knieschotten.
Bijzonderheden
Bijzonderheden: verwarming / warmwatervoorziening d.m.v. CV combi ketel. Goed geïsoleerd en voorzien van dubbele beglazing. TASTA Droogstapelbouw en trespa beplating. De woning is voorzien van ruime aanbouw in 2002. In overleg met het landgoed is er bij deze woning een ligplaats te huur. Goede verhuurorganisatie aanwezig. Aanvaarding in overleg. Inclusief complete inventaris.