Omschrijving

Licht, lucht en karakter op een unieke plek in hartje Uitgeest
Ben jij op zoek naar een appartement met nét dat beetje extra? Een plek met een verhaal, stijl én comfort? Welkom aan de Langebuurt 29E — een uniek en sfeervol appartement in een karakteristiek pand uit 1929, dat in 2004 volledig is gerenoveerd met behoud van zijn authentieke charme.

Wonen in een stukje historie
Dit appartement bevindt zich op de tweede verdieping van een prachtig gerestaureerd pand midden in het historische hart van Uitgeest. Bij binnenkomst in het gebouw zie je het meteen: originele glas-in-loodramen, authentieke tegeltableaus en een trappenhuis met karakter. Alles ademt sfeer en historie, maar mét het comfort van nu.

Ruimte, licht en sfeer
Zodra je het appartement binnenstapt, valt één ding meteen op: het licht. Grote ramen rondom, een speelse indeling en hoge plafonds zorgen voor een open en luchtige sfeer. De zichtbare houten balken geven de ruimte een warme, bijna loftachtige uitstraling — perfect voor wie houdt van karakter én moderne woonkwaliteit.
De woonkamer voelt ruim en licht, en grenst direct aan het zonnige balkon van ca. 12 m² op het zuidoosten. Begin je dag hier met een kop koffie en uitzicht over de daken van het oude dorpscentrum en over het Uitgeestermeer.

Slim en stijlvol ingedeeld
De open keuken sluit mooi aan op de woonkamer en is voorzien van alle nodige inbouwapparatuur. Verder vind je in de bijkeuken een praktische bergkast met de cv-installatie en ruimte voor wasmachine en droger.
De slaapkamer op de vide van het appartement is een knusse, lichte plek met uitzicht over de sfeervolle Langebuurt. Dankzij de ramen én een lichtkoepel geniet je hier van volop daglicht – zelfs op de vroege ochtend. De badkamer is compact maar verzorgd, met een douche en wastafelmeubel.

Waarom jij hier wilt wonen:
• In een karakteristiek pand uit 1929, volledig gerenoveerd in 2004
• Unieke sfeer door hoge plafonds, veel lichtinval en zichtbare balken
• Zonnig privébalkon op het zuidoosten van ca. 12 m²
• Gezellige woonkamer met open keuken
• Originele details zoals glas-in-lood en tegeltableaus behouden
• Perfecte ligging in het centrum van Uitgeest
• Ideaal voor een jong stel of voor iemand die solo stijlvol wil wonen

Ben jij klaar voor iets unieks? Dan is dit charmante appartement op de Langebuurt misschien wel jouw volgende thuis. Plan snel een bezichtiging — dit soort pareltjes zijn zeldzaam!
Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 360.000,- k.k.
Status
beschikbaar
Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
appartement
Soort appartement
bovenwoning
Aantal woonlagen
1
Woonlaag
3
Kwaliteit
normaal
Bouwvorm
bestaande bouw
Bouwperiode
1906-1930
Open portiek
nee

Energie

Energielabel
C
Verwarming
c.v.-ketel
Warm water
c.v.-ketel
C.V.-ketel
combi-ketel, eigendom

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
69 m²
Buitenruimte oppervlakte
4 m²

Indeling

Aantal kamers
2
Aantal slaapkamers
1

Garage / Schuur / Berging

Schuur/berging
inpandig
Lees meer

Locatie

Interesse? Neem contact op met de makelaar!

Ik wil*