Heernisseweg 41
Heernisseweg 41
Heernisseweg 41
Heernisseweg 41
Heernisseweg 41
Heernisseweg 41
Heernisseweg 41
Heernisseweg 41
Heernisseweg 41
Heernisseweg 41
Heernisseweg 41
Heernisseweg 41
Heernisseweg 41
Heernisseweg 41
Heernisseweg 41
Heernisseweg 41
Heernisseweg 41
Heernisseweg 41
Heernisseweg 41
Heernisseweg 41

Heernisseweg 41

Goes

€ 339.000,- k.k.

Omschrijving

De authentieke uitstraling van een oude woning en het comfort van een nieuwe woning?
Deze keurig onderhouden woning mogen wij u namens onze opdrachtgevers aanbieden!
De ruimte die zich achter de voorgevel schuilhoudt is veel groter dan u aan de voorzijde doet vermoeden. Een ruime uitbouw aan de achterzijde en hoge plafonds! U zult verrast zijn!
Parkeren op eigen terrein en dat op loopafstand van het gezellige en bruisende centrum van Goes? Ook dat is mogelijk door de grote oprit aan de achterzijde! (Deze is eigendom! Recht van overpad voor de buren)
Deze sfeervolle eindwoning, met grote vrijstaande schuur/garage, heerlijk diepe zonnige tuin op het zuiden en veel privacy, is van alle gemakken voorzien en uitgevoerd met trendy materialen en in neutrale kleurstellingen. Ook zijn er 8 zonnepanelen en is er een mooi Energielabel C.
Het geheel is in de jaren vrijwel totaal vernieuwd en op een goede manier verbouwd.

Het Goese centrum biedt tal van winkels, eetgelegenheden en genoeg ruimte om fijn te wandelen langs 'de Veste' of de stadshaven. Daarnaast bent u binnen een minuut of 5 op de dichtstbijzijnde oprit naar de snelweg (A58). Goes is voorzien van veel diversiteit wat betreft scholen, sportverenigingen en kerken. Kortom, alles wat u nodig hebt zit op fietsafstand!

Bekijk de meest uitgebreide presentatie van deze woning op de website van Neeskens Makelaars. Hier bekijkt u o.a. de digitale bezichtiging aan de hand van onze uitgebreide 360 graden Matterport tour en vraagt u eenvoudig een brochure of bezichtiging aan. Voor een complete impressie van de indeling kunt u de plattegronden raadplegen, al met al heeft de woning een zeer uitgebreide totaalimpressie.

We zetten enkele kenmerken voor u op een rij:
-Bouwjaar 1921
- Eigen garage met oprit
- Sfeervol ingericht
- Luxebadkamer op begane grond
- 8 zonnepanelen
- Verrassend ruim uitgebouwd
- Dichtbij centrum Goes
- 2 ruime slaapkamers

Indeling
Via de voordeur bereikt u de hal die toegang biedt tot de woonkamer. De woon- en eetkamer zijn een open ruimte die aan de achterzijde verbonden is met de open keuken. In de woonkamer is de trapopgang naar de 1e verdieping. De woonkamer is verder voorzien van een eikenhouten vloer en een sfeervolle luxe gashaard.
De keuken beschikt over 2 rechte opstellingen tegenover elkaar, met diverse inbouwmaterialen te weten: vaatwasser, keramische kookplaat, koel-vries combinatie, oven/magnetron, moderne afzuigkap, plintboiler en een stenen werkblad.
De openslaande tuindeuren in de keuken zorgen niet alleen voor flink veel daglicht, er is ook een overkapping geplaatst waardoor u in het voorjaar, de zomer en het najaar de ruimte verlengt en er heerlijk buiten kunt zitten.
In de keuken is in de hoek een open doorgang naar het halletje wat toegang biedt tot het aparte (hang)toilet en de badkamer. De badkamer beschikt over een infrarood warmtepaneel aan de muur. Er is een diep ligbad met whirlpool om heerlijk te ontspannen en daarnaast een aparte ruime douche met regendouche. Tevens is er een wastafelmeubel en een hoge kast voor extra opbergruimte. De gehele begane grond is voorzien van vloerverwarming op het toilet na.

De 1e verdieping telt een tweetal slaapkamers. Twee zeer ruime kamers waar gemakkelijk grote kledingkasten en een tweepersoonsbed kan staan.
Daarnaast is de achterzijde uitgebouwd waardoor er geen schuin dak is in de achter slaapkamer. Deze kamer heeft openslaande deuren naar het platte dak waar u eventueel nog een dakterras kunt maken.
De slaapkamer aan de voorzijde beschikt over 2 dakkapellen.

De tuin is prachtig aangelegd, voorzien van een vijverpartij, een fijn terras onder de overkapping en tal van vaste planten. Achterin is een grote schuur/garage in L-vorm gelegen met een loopdeur en een brede automatische garagedeur. Hier treft u ook nog een grote bergzolder.
Het pad dat naar de garage leidt is eigen grond maar u verleent recht van overpad aan de buren in dezelfde rij. De oprit komt uit in de Leliestraat.

Kortom, een sfeervolle en goed afgewerkte woning die weinig onderhoud meer vraagt en waar u in alle comfort en luxe kunt wonen met alle voorzieningen op loopafstand.
Wij laten u graag alle details zien!

Overig
De informatie op deze pagina is door ons zorgvuldig samengesteld. Echter staan wij niet in voor aansprakelijkheid inzake onjuistheden en of niet volledige informatie. Voor uitgebreide informatie over de isolatie verwijzen wij u naar het energielabel en de vragenlijst. Neeskens Makelaars meet de woningen in volgens de laatste Nen-normen (NEN2580). Verschillen in de meetuitkomsten zijn niet volledig uit te sluiten door afrondingen, interpretatieverschillen of beperkingen tijdens het uitvoeren van de inmeting.
Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 339.000,- k.k.
Status
verkocht onder voorbehoud
Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
woonhuis
Soort woonhuis
eengezinswoning
Type woonhuis
eindwoning
Aantal woonlagen
2
Kwaliteit
normaal
Bouwvorm
bestaande bouw
Huidige bestemming
woonruimte
Dak
zadeldak

Energie

Energielabel
C
Verwarming
c.v.-ketel, vloerverwarming gedeeltelijk en gashaard
Warm water
c.v.-ketel
C.V.-ketel
gas gestookte combi-ketel uit 2004 van Remeha, eigendom

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
86 m²
Perceeloppervlakte
272 m²
Inhoud
307 m³
Buitenruimte oppervlakte
30 m²

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2

Buitenruimte

Tuin
Achtertuin met een oppervlakte van 25 m² en is gelegen op het zuiden

Garage / Schuur / Berging

Garage
vrijstaande stenen garage
Parkeergelegenheid
parkeervergunningen
Lees meer

Locatie

Interesse? Neem contact op met de makelaar!

Ik wil*