Haspelstraat 30 88
Haspelstraat 30 88
Haspelstraat 30 88
Haspelstraat 30 88
Haspelstraat 30 88
Haspelstraat 30 88
Haspelstraat 30 88
Haspelstraat 30 88
Haspelstraat 30 88
Haspelstraat 30 88
Haspelstraat 30 88
Haspelstraat 30 88
Haspelstraat 30 88
Haspelstraat 30 88
Haspelstraat 30 88
Haspelstraat 30 88
Haspelstraat 30 88
Haspelstraat 30 88
Haspelstraat 30 88
Haspelstraat 30 88

Haspelstraat 30 88

Hoeven

€ 148.500,- k.k.

Omschrijving

UNIEK op Villapark Panjevaart te Hoeven staat deze geschakelde recreatiewoning met ruime aanbouw. Deze recreatiewoning is gelegen op riant perceel van 450 m² en beschikt over een slaapkamer en badkamer op de begane grond, hierdoor is deze woning geschikt voor jong en oud. Daarnaast heeft deze woning als extra een grote serre/woonkamer met vloerverwarming en openslaande tuindeuren. Het villapark is ruim van opzet en grenst direct aan het recreatiepark Splesj (voorheen Bosbad Hoeven). De groene omgeving is een oase van rust.
Bent u op zoek naar rust en ruimte, dan is deze recreatiewoning beslist iets voor u.

Hoeven is een dorp, gelegen in een prachtige omgeving, met een goed voorzieningenniveau. In de nabijheid is een behoorlijk aanbod van winkels, sportvoorzieningen en horeca. Tevens zijn er prachtige bezienswaardigheden zoals o.a. de imponerende Basiliek van Oudenbosch en wandelpaden tussen gorsen en beemden.
De recreatiewoning is rondom van kunststof kozijnen met dubbele beglazing voorzien.

Entree
Via de entree, waarin zich de meterkast en vaste kast met opstelling CV ketel bevinden, is er toegang tot de woonkamer met open keuken, de slaapkamer op de begane grond, serre en badkamer.

Keuken
De moderne keuken beschikt over een rechte opstelling.

Slaapkamer begane grond
De ruime slaapkamer op de begane grond grenst aan de achtertuin.

Serre
Serre met openslaande deuren en vloerverwarming.

Badkamer
De badkamer is praktisch uitgerust. De inrichting bestaat uit een inloopdouche, een toilet en wastafel. Verder is de badkamer geheel betegeld en bevinden zich er de aansluitingen t.b.v. het wasapparatuur.

Berging
Aan de voorzijde is de inpandige berging toegankelijk. Deze berging is voorzien van een betonvloer en elektra.

Vanaf de vaste trap in de entree is de overloop van de eerste verdieping te bereiken. Deze verdieping is opgesplitst in een overloop met separaat toilet met fonteintje en 2 ruime slaapkamers.
De woning is gelegen op een ruim perceel van maar liefst 450 m² met tuin rondom en terras, grenzend aan vijver.
+ UNIEK met grote serre
+ serre voorzien van vloerverwarming
+ gelegen op ruim perceel van 450 m²
+ woonoppervlakte ca. 105m²
+ kunststof kozijnen

Permanente bewoning is niet toegestaan. Indien u tot aankoop van de recreatiewoning overgaat, wordt u lid van de Vereniging van Eigenaren fase 2. De VvE regelt de zaken die van belang zijn voor de recreatiewoningen van fase 2. Hierbij valt onder andere te denken aan onderhoud, voorschot energie, toekomstige kosten, de verhuur en verzekeringen. U bent zelf verantwoordelijk om navraag te doen of het door u voorgenomen gebruik is toegestaan en u te laten informeren over de kosten.
Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 148.500,- k.k.
Status
beschikbaar
Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
woonhuis
Soort woonhuis
eengezinswoning
Type woonhuis
geschakelde woning
Aantal woonlagen
2
Bouwvorm
bestaande bouw
Bouwjaar
2000
Bouwperiode
1991 - 2000
Recreatiewoning
Ja
Permanente bewoning
niet toegestaan
Onderhoud binnen
goed
Onderhoud buiten
goed
Dak
samengesteld dak
Isolatie
volledig geisoleerd

Energie

Energielabel
B
Verwarming
cv-Ketel, gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
cv-Ketel
C.V.-ketel
gas gestookte combi-ketel uit 2016, eigendom

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
450 m²
Inhoud
342 m³

Indeling

Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
3
Lees meer

Locatie

Interesse? Neem contact op met de makelaar!

Ik wil*