Ga even goed zitten voor deze fantastische tussenwoning in deze drie-onder-één-kap in de fijne wijk van Ghistelkerke in Breskens. Zorg dat je Ready bent, want hier is echt een overvloed aan luxe en ruimte gecreëerd. Met de vernieuwde aanbouw is er maar liefst 133 m² aan woonoppervlakte gecreëerd. Daarnaast is de luxe keuken met groot eiland echt een eyecather, maar kan je ook absoluut van luxe genieten in de badkamer. Heerlijk is ook de ruime garage die erbij zit. Ook is de woning goed geïsoleerd en voorzien van 12 zonnepanelen. Ga je voor instapklaar, luxe en een lage energierekening? Dan is dit je kans!
De woning is te vinden in een kindvriendelijke en autoluwe buurt in Ghistelkerke op steenworp afstand van de sportvelden en het park. Aan het begin van de wijk, 200 meter van de woning, zitten de kinderen op de basisschool. In het centrum heb je aan het spuiplein diverse cafés, restaurants, een winkelcentrum en regelmatig leuke festiviteiten met alle gezelligheid. Verderop is de vissers- en plezierhaven te vinden, heerlijk om in de zomer je bootje te leggen en erop uit te kunnen varen. Een wandeling over de duinen en het strand is een leuke afsluiting na je werkdag en in het weekend een drankje bij strandpaviljoen ‘Breskens aan Zee’ is zeker een aanrader!
Indeling
Het belangrijkste is natuurlijk de woning. Middels de fijne onderhoudsvriendelijke voortuin wordt de woning middels de voordeur betreden. Alle kozijnen zijn ook heerlijk onderhoudsvrije kunststof kozijnen (inclusief voordeur) met dubbel glas. De hal biedt plaats voor het toilet, de meterkast en de trapopgang naar de eerste verdieping. Vervolgens betreden we de woonkamer met open keuken. En van deze ruimte wordt iedereen blij. De fantastische keuken met kookeiland biedt alles wat je nodig hebt: Een vaatwasser, een inductie kookplaat met moderne afzuiging, een koelkast en een combi-oven. Daarnaast is het voorzien van veel opbergruimte. Verder is er in de woonkamer aan de achterzijde nog alle ruimte over voor een lange eettafel en een gezellige zithoek. Deze wordt extra gezellig gemaakt met de sfeervolle pelletkachel en de inbouwspots. De aanbouw is recent vernieuwd met een nieuwe plat dak en voorzien van isolatie. De grote schuifpui en achterdeur zorgen voor veel lichtinval in de woning. Tenslotte is er in de woonkamer nog een trapkast voorzien.
Eerste verdieping
Middels de trap vanuit de hal wordt de ruime overloop betreden. Deze overloop biedt toegang tot de drie slaapkamers. De master bedroom is aan de voorzijde te vinden en kijk hier even goed naar, want er is alle ruimte voor een tweepersoonsbed en daarnaast is het voorzien van een fantastische walk-in-closet. Hier is echt aandacht aan besteed. De tweede slaapkamer is tevens groot genoeg voor een tweepersoonsbed en een kledingkast en de derde slaapkamer is een leuke kinderkamer voor een éénpersoonsbed, kast en bureau. Tenslotte treffen we op deze verdieping de ruime badkamer aan. Deze is in 2023 volledig vernieuwd en voorzien van een heerlijk ligbad, een inloopdouche, een toilet en een wastafel. Ook deze ruimte is dus weer van alle gemakken voorzien.
Tweede verdieping
Ook de tweede verdieping is toegankelijk middels de vaste trap. De overloop biedt plaats voor de wasmachine en de CV-ketel (2015). Het dakraam zorgt voor voldoende licht hier. Tenslotte treffen we de vierde slaapkamer van het huis. Deze is uiteraard ruim genoeg en geheel voorzien van inbouwkasten onder de schuine kap. Ook hier zorgt het grote raam voor voldoende lichtinval en de dakisolatie maakt de ruimte aangenaam.
Tuin
Ook de achtertuin is onderhoudsvriendelijk en heeft nog veel ruimte. Je hebt hier genoeg zon en de overkapping zorgt voor de eventuele schaduw in de zomer. Hier kan je fraai een loungeset in kwijt. Geniet ook van de privacy die je in deze tuin hebt. Tenslotte treffen we nog de ruime garage aan naast de tuin. Deze is breed genoeg om een auto in te plaatsen of voor je overige materialen en fietsen.
Bijzonderheden
- Luxe keuken met kookeiland (2016).
- Aanbouw vernieuwd, inclusief isolatie.
- Pelletkachel.
- Kunststof kozijnen met dubbel glas, voorzien van rolluiken.
- Luxe en ruime badkamer (2023).
- 12 zonnepanelen.
- Dakisolatie.
- Volledig voorzien van betonvloeren.
- Nieuwe meterkast.
- Hoge garage met 20 m².
Wat een lijst met pluspunten! Ben je enthousiast geworden en zou je de woning graag eens willen zien? Neem dan contact op met Ready Vastgoed!
Via de rode knop ‘breng een bod uit’ op de website van Ready Vastgoed kom je terecht in ons Eerlijk Bieden-platform. Hier kun je alle aanvullende documentatie bekijken en eenvoudig én transparant een bod uitbrengen.