Duinschooten 12 288
Duinschooten 12 288
Duinschooten 12 288
Duinschooten 12 288
Duinschooten 12 288
Duinschooten 12 288
Duinschooten 12 288
Duinschooten 12 288
Duinschooten 12 288
Duinschooten 12 288
Duinschooten 12 288
Duinschooten 12 288
Duinschooten 12 288
Duinschooten 12 288
Duinschooten 12 288
Duinschooten 12 288
Duinschooten 12 288
Duinschooten 12 288
Duinschooten 12 288
Duinschooten 12 288

Duinschooten 12 288

Noordwijkerhout

€ 239.500,- k.k.

Omschrijving

Gunstig gelegen met vrij uitzicht over de bollenvelden, goed onderhouden, vrijstaande recreatiewoning op een zeer rustige, goed bereikbare locatie aan het begin van het bungalowpark Sollasi! Deze recreatiewoning verkeert in goede staat van onderhoud (buitenschilderwerk 2024). Perceelsgrootte (erfpacht): 173 m² en is aan 2 zijden omgeven door een zonnige, onderhoudsvriendelijke tuin met veel privacy. In de tuin bevindt zich een royale houten berging van ca. 8 m2.

Het park bevindt zich temidden van de bollenvelden met het gezellige Noordwijkerhout, Langevelderslag én de moderne badplaats Noordwijk en Nederzandt aan de Langevelderslag in de directe omgeving. Ook op en nabij het park zijn er horecagelegenheden, ruime parkeervoorzieningen, speelweides en in het naastgelegen Oosterduinsemeer kunnen diverse takken van watersport beoefend worden. Op loopafstand bevinden zich twee horecagelegenheden. Bij het nieuwgebouwde restaurant De Voliere en het al langer gevestigde Como & Co kunt u gezellig dineren.

Indeling:
Begane grond:
Entree, hal met garderobe, meterkast, nette badkamer met douche, ligbad, toilet en wastafelmeubel, moderne en ruime woon/eetkeuken (ca. 20 m2) voorzien van diverse apparatuur met vide en veel daglichttoetreding, aansluitend de comfortabele woon/zitkamer (ca. 21 m2) met schuifpui naar de tuin, eventueel met mogelijkheid voor het realiseren van een extra slaapkamer. De vloeren zijn voorzien van een laminaat vloerbedekking.
1e etage: Ruime overloop, veel bergruimte achter de knieschotten, C.V.gasafdeling, ruime slaapkamer met bergruimte achter de knieschotten. De vloeren zijn voorzien van een laminaat vloerbedekking. Mogelijkheid voor plaatsing dakkapel en creëren extra slaapkamer.

Tuin:
Onderhoudsvriendelijke, zonnige en beschutte tuin met zeer veel privacy, gelegen op het zuidwesten waardoor u volop kunt genieten van de zon. In deze tuin bevindt zich een praktische houten berging.

Bijzonderheden:
- Parkkosten ca. € 1.500,-- per jaar;
- Huidige erfpachtovereenkomst loopt tot 31 december 2033. Erfpachtcanon bedraagt voor 2025: € 3.453;
- De woningen op bungalowpark Sollasi aan de Duinschooten 12 Noordwijkerhout hebben uitsluitend recreatiebestemming. Dit impliceert dat men zich hier niet kan laten registreren als woonachtig op dit adres.
- Om een woning op Sollasi aan te kunnen kopen heeft u toestemming nodig van de gemeente Noordwijk alsmede van de eigenaar (erfverpachter) van de grond, Mijbupark B.V. Een van de eisen is dat u aantoonbaar kunt maken dat u elders een vaste woon- en verblijfplaats heeft.
- Energielabel: C.
Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 239.500,- k.k.
Status
onder bod
Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
woonhuis
Soort woonhuis
eengezinswoning
Type woonhuis
vrijstaande woning
Aantal woonlagen
2
Kwaliteit
normaal
Bouwvorm
bestaande bouw
Recreatiewoning
Ja
Permanente bewoning
niet toegestaan
Huidige bestemming
woonruimte
Dak
zadeldak

Energie

Energielabel
C
Verwarming
c.v.-ketel
Warm water
c.v.-ketel
C.V.-ketel
gas gestookte combi-ketel uit 2017, eigendom

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
73 m²
Perceeloppervlakte
173 m²
Inhoud
287 m³

Indeling

Aantal kamers
2
Aantal slaapkamers
1

Buitenruimte

Ligging
aan rustige weg en beschutte ligging

Garage / Schuur / Berging

Parkeergelegenheid
openbaar parkeren
Schuur/berging
vrijstaand hout
Lees meer

Locatie

Interesse? Neem contact op met de makelaar!

Ik wil*