Dijkstraat 20
Dijkstraat 20
Dijkstraat 20
Dijkstraat 20
Dijkstraat 20
Dijkstraat 20
Dijkstraat 20
Dijkstraat 20
Dijkstraat 20
Dijkstraat 20
Dijkstraat 20
Dijkstraat 20
Dijkstraat 20
Dijkstraat 20
Dijkstraat 20
Dijkstraat 20
Dijkstraat 20
Dijkstraat 20
Dijkstraat 20
Dijkstraat 20

Dijkstraat 20

Den Oever

€ 265.000,- k.k.

Omschrijving

In een leuke buurt, op korte afstand van het dorpscentrum, de vissershaven en een steenworp van de Waddenzee, staat deze gezellige uitgebouwde tussenwoning met dakopbouw en vrijstaande berging.

Gebouwd in 1930 – dus met wat karakter – maar wel gemoderniseerd. Denk bijvoorbeeld aan een dakopbouw en een ruime aanbouw. Daarmee heb je behoorlijk wat extra ruimte erbij gekregen. De huidige bewoners hebben trouwens niet stilgezeten als het om duurzaamheid gaat: deze fijne tussenwoning heeft energielabel B en je profiteert meteen van 8 zonnepanelen.

Of je nu een starter bent die op zoek is naar een eigen stekje of een jong gezin dat een warm thuis wil creëren, dit woonhuis biedt alles wat je nodig hebt. Mis dit buitenkansje niet en ontdek jouw toekomstige thuis. Neem vandaag nog contact met ons op voor een bezichtiging!

Binnen kom je via de entree terecht in een knusse straatgerichte woonkamer – perfect voor gezellige avondjes op de bank of drukke ochtenden met het gezin. De open leefruimte vloeit door naar de open keuken, de badkamer en de tuingerichte eetkamer met dubbele tuindeuren.
Door de gerealiseerde dakopbouw is er ruimte ontstaan voor 3 ruime slaapkamers.
De verrassend ruime zolderverdieping is bereikbaar via een vlizotrap op de overloop.
Zonliefhebber? Goed nieuws! De diepe achtertuin ligt pal op het westen, dus na een dag werken kun je nog heerlijk lang van die laatste zonnestralen genieten. Of je nu een barbecue organiseert, een zandbak neerzet voor de kids of eens goed wilt tuinieren – hier kan het allemaal. Aan de voorkant van het huis vind je nog een knusse voortuin, waardoor je altijd een fijn plekje buiten hebt om koffie te drinken of gewoon een praatje met de buren te maken.

De vrijstaande berging in de achtertuin is helemaal geïsoleerd en voorzien van elektra én water. Of je nu je fiets neer wilt zetten, een hobbyplek zoekt, of thuis wilt klussen, het kan allemaal.
Ligging
Den Oever is een historische havenplaats uniek gelegen aan zowel het IJsselmeer áls aan het UNESCO werelderfgoed de Waddenzee. Bent u natuurliefhebber en houdt u van wandelen en fietsen dan bent u in een paar minuten in het Robbenoordbos. Naast de ideale ligging nabij de zeehaven en het centrum, bevindt dit woonhuis zich ook vlak bij alle voorzieningen die je nodig hebt. Scholen, sportvelden en een supermarkt liggen allemaal op korte afstand. Dat wordt lekker makkelijk winkelen en ontspannen!

Dankzij de gunstige ligging vlak bij de A7 ben je binnen 50 minuten in Amsterdam óf Leeuwarden en rijd je in 25 minuten naar Hoorn, Schagen of Den Helder.
Gaat u liever met het OV? Den Oever is een regionaal knooppunt van directe busverbindingen naar de stations van Leeuwarden, Hoorn en Den Helder.

Hier woont u met de zee, rust en de natuur altijd binnen handbereik, terwijl de dagelijkse gemakken dichtbij zijn.

Een goede voorbereiding op de aankoop van je nieuwe woning is een waardebepaling c.q. verkoopadvies van de eigen woning. Vonder Makelaardij komt graag vrijblijvend bij je langs. Bel vandaag nog om een afspraak in te plannen. Je kunt ons bereiken op 06-27084360.
Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 265.000,- k.k.
Status
beschikbaar
Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
woonhuis
Soort woonhuis
eengezinswoning
Type woonhuis
tussenwoning
Aantal woonlagen
3
Bouwvorm
bestaande bouw
Bouwjaar
1930
Bouwperiode
1906 - 1930
Onderhoud binnen
goed
Onderhoud buiten
goed
Dak
dwarskap
Isolatie
dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie, dubbel glas

Energie

Energielabel
B
Verwarming
cv-Ketel
Warm water
cv-Ketel
C.V.-ketel
gas gestookte combi-ketel uit 2023 van HR-Hybride C.V.-Ketel, eigendom

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
79 m²
Perceeloppervlakte
115 m²
Inhoud
283 m³
Inpandige ruimte oppervlakte
3 m²
Bergruimte oppervlakte
13 m²

Indeling

Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
3

Buitenruimte

Tuin
achtertuin met een oppervlakte van 56 m² en is gelegen op het westen

Garage / Schuur / Berging

Schuur/berging
ja
Lees meer

Locatie

Interesse? Neem contact op met de makelaar!

Ik wil*