Wil je graag wonen in een appartement met twee slaapkamers boven een winkelcentrum? Dit appartement heeft een woonkamer, een nette keuken, twee slaapkamers, een balkon op het oosten en een berging in het souterrain. Het appartement is gelegen op de eerste verdieping (te bereiken met een lift). Ideaal voor zowel starters als senioren. Op korte fietsafstand vind je de historische binnenstad en het centraal station van Breda. 
Appartement	
Het appartement ligt op de eerste verdieping van het appartementencomplex “De Baan“.
Begane grond
In de entree is het bellentableau. In de centrale hal (met de brievenbussen) zijn het trappenhuis en de lift gelegen. De berging (circa 7,5 m²) ligt in het souterrain. 
 
Indeling appartement
De entree (met een video-intercominstallatie en de meterkast) geeft toegang tot de woonkamer, de slaapkamer, de badkamer en de toiletruimte.
De woonkamer is circa 26,5 m² groot. De woonkamer heeft grote raampartijen, daardoor is er veel lichtinval. Vanuit de woonkamer bereik je de tweede slaapkamer. De woonkamer geeft toegang tot het op het oosten gelegen balkon. 
De keuken beschikt over een hoekkeukenblok met een spoelbak, een gasfornuis, een afzuigkap en een vaatwasmachine. De keuken geeft toegang tot de bergruimte. Deze is voorzien van de HR-ketel, de mechanische ventilatie-unit en is ideaal voor voorraad.
De grotendeels betegelde badkamer heeft een inloopdouche (met een thermostaatkraan), een wastafelmeubel, een designradiator en een wasmachineaansluiting. De badkamer geeft toegang tot de slaapkamer.
De slaapkamers zijn circa 12,5 m² en 8,5 m² groot. 
De grotendeels betegelde toiletruimte heeft een zwevend toilet en een fonteintje. 
De entree, de woonkamer, de keuken en de slaapkamers zijn voorzien van een laminaatvloer.
Installaties						
De meterkast heeft zes groepen en een aardlekschakelaar. 
De HR-ketel is van het merk Remeha uit circa het jaar 2008.
Bouwkwaliteit				
Het appartement is voorzien van houten kozijnen met dubbele beglazing.
Servicekosten
Door het kopen van een appartement word je van rechtswege lid van de Vereniging van Eigenaars. De bijdrage voor de Vereniging van Eigenaars bedraagt circa € 190,-- per maand. Hierin zijn onder andere een voorschot van water, de opstalverzekering, de reservering voor groot en klein onderhoud en de elektra van de algemene ruimten inbegrepen. 
Ligging
Het appartementencomplex is gelegen boven winkelcentrum Tuinzigt in een straat met gratis parkeergelegenheid. Winkelcentrum Tuinzigt heeft onder andere een supermarkt, een drogist, een apotheek, een bakker, een viswinkel en een Chinees Indisch restaurant.  
In de buurt van de woning zijn basisscholen en kinder- en naschoolse opvang.
Op fietsafstand bevinden zich de historische binnenstad van Breda en het centraal station. In de binnenstad van Breda is een groot aanbod van winkels; zowel winkelketens als speciaalzaken, diverse restaurants, is het Chassé Theater en bioscoop Pathé. Breda kent een groot aantal evenementen zoals carnaval, de Singelloop en diverse muziekfeesten zoals het Jazz festival en Breda Live. In Breda huist de KMA. Daarnaast is er ruime keuze in middelbare scholen, mbo-onderwijs en er zijn ook twee hogescholen (Avans en BUas). Breda heeft een schaatsbaan en er zijn meerdere zwembaden en andere sportvoorzieningen. Aan de rand van Breda is de bioscoop Kinepolis, het Mastbos en het Liesbos. 
De woning is gunstig gelegen ten opzichte van de uitvalswegen richting Rotterdam, Antwerpen (A16), Utrecht (A27), Eindhoven en Bergen op Zoom (A58).
Nadere informatie
In de gemeente Breda is de Huisvestingsverordening Breda 2022 inzake de Opkoopbescherming en de Huisvestingswet 2014 (deze verplichting houdt onder andere in dat er een vergunningsplicht geldt voor bijvoorbeeld splitsing in appartementsrechten) van toepassing. Voor meer informatie verwijzen wij naar de gemeente Breda.
In de koopakte zal gezien het bouwjaar de ouderdomsclausule opgenomen worden.
In de koopakte zal een waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen van 10% van de koopsom. Mocht je een financiering wensen dan is het financieringsvoorbehoud standaard 6 weken.
Onderdeel van de koopovereenkomst is dat de overdracht plaats zal vinden bij notariskantoor Clercx Leenders te Breda. 
Bieden
Wil je een bod uitbrengen op deze woning? Via je Move account, dat we vrijgeven bij de afspraakbevestiging, heb je de mogelijkheid een bod te doen. In het Move account staat ook de informatie over de woning. Bekijk de documenten zorgvuldig voordat je een bod uitbrengt.
Maatvoering
De woning is opgemeten conform de branchebrede meetinstructie. De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Koper vrijwaart verkoper alsmede de medewerkers van Mechel Makelaardij van alle aansprakelijkheid terzake van eventueel later te constateren verschillen in maatvoering van zowel gebruiksoppervlakte als inhoud van de woning. 
Inhoud tekst
Alhoewel zorgvuldigheid is betracht, wordt voor de inhoud van deze tekst en afmetingen noch door de eigenaar, noch door verkopend makelaar enige aansprakelijkheid aanvaard voor onjuistheid van vermelde gegevens en afmetingen. Door Mechel B.V. wordt geen aansprakelijkheid aanvaard, behoudens voor zover de door ons verplicht afgesloten beroepsaansprakelijkheidsverzekering in voorkomend geval aanspraak op uitkering geeft.