Carolinen 8
Carolinen 8
Carolinen 8
Carolinen 8
Carolinen 8
Carolinen 8
Carolinen 8
Carolinen 8
Carolinen 8
Carolinen 8
Carolinen 8
Carolinen 8
Carolinen 8
Carolinen 8
Carolinen 8
Carolinen 8
Carolinen 8
Carolinen 8
Carolinen 8
Carolinen 8

Carolinen 8

Capelle aan den IJssel

€ 825.000,- k.k.

Omschrijving

Op zoek naar een vrijstaande woning met een woonoppervlak van circa 195m2?
Met als extra pluspunten: Een heerlijke tuin, ruime woonkeuken, 2 badkamers, dubbele parkeerplaats op eigen terrein en een dubbele garage van circa 35m2 op een ruim perceel van 421m2.

Dan hebben wij de perfecte woning voor je!

De gehele woning is voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas (grotendeels HR++) en onderhoudsarme kunststof rabatdelen.

Dit meer dan ruime huis is gelegen op een autoluw woonerf. Groot pluspunt is de ideale ligging nabij winkelcentrum De Koperwiek en winkelcentrum De Terp , scholen, sportfaciliteiten (zoals o.a. zwem-/sportcomplex Aquapelle) en openbaar vervoer. Lekker ontspannen kan je in natuurgebied Hitland en de Hollandsche IJssel. Bovendien ben je binnen enkele minuten rijden op de snelwegen A20 en A16, waardoor de rest van Nederland gemakkelijk bereikbaar is.

Deze ideale woning biedt een geweldige basis voor een prachtige toekomst! Neem vandaag nog contact met ons op en wie weet is dit binnenkort jouw nieuwe thuis!


Begane grond: Voortuin met parkeerruimte voor 2 auto’s, entree, vestibule met toegang naar de fantastische dubbele garage, ruime hal met trap, gemoderniseerd toilet, inpandige berging/provisieruimte met CV opstelling, slaapkamer met openslaande deur naar de tuin, luxe badkamer met wastafelmeubel en inloopdouche.
Zeer ruime living bestaande uit een woonkamer met open haard en ruime woonkeuken.
Vanuit de living is er middels een moderne schuifpui toegang naar de heerlijke, ruime tuin. In de tuin vind u o.a. een heerlijke, overdekte loungehoek met extra bergruimte.



Overloop, luxe badkamer met jacuzzi, hangend toilet, wastafelmeubel en separate douche, vier ruime slaapkamers waarvan er 2 zijn vergroot met een zeer ruime dakkapel. Optioneel is er de mogelijkheid om deze verdieping verder uit te bouwen boven de garages zodat er nog meer kamers gerealiseerd kunnen worden.

- Verwarming en warm water middels CV
- Energielabel C
- Perceel van 421m2 eigen grond
- Kunststof kozijnen met dubbel glas (grotendeels HR++)
- Bouwjaar 1978
- Oplevering in overleg

Vraagprijs: € 825.000

Deze informatie is niet meer dan een uitnodiging tot het doen van een bod.
Er kunnen aan deze gegevens derhalve geen rechten worden ontleend.
Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 825.000,- k.k.
Status
beschikbaar
Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
woonhuis
Soort woonhuis
herenhuis
Type woonhuis
vrijstaande woning
Aantal woonlagen
2
Bouwvorm
bestaande bouw
Bouwjaar
1978
Bouwperiode
1971 - 1980
Onderhoud binnen
goed
Onderhoud buiten
goed
Dak
samengesteld dak
Isolatie
dubbel glas

Energie

Energielabel
C
Verwarming
cv-Ketel, open haard
Warm water
cv-Ketel
C.V.-ketel
cv-ketel, eigendom

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
195 m²
Perceeloppervlakte
421 m²
Inhoud
811 m³
Inpandige ruimte oppervlakte
34 m²
Bergruimte oppervlakte
7 m²
Buitenruimte oppervlakte
6 m²

Indeling

Aantal kamers
6
Aantal slaapkamers
5

Buitenruimte

Tuin
achtertuin met een oppervlakte van 96 m²
Lees meer

Locatie

Interesse? Neem contact op met de makelaar!

Ik wil*