Californieweg 105
Californieweg 105
Californieweg 105
Californieweg 105
Californieweg 105
Californieweg 105
Californieweg 105
Californieweg 105
Californieweg 105
Californieweg 105
Californieweg 105
Californieweg 105
Californieweg 105
Californieweg 105
Californieweg 105
Californieweg 105
Californieweg 105
Californieweg 105
Californieweg 105

Californieweg 105

De Koog

€ 415.000,- k.k.

Omschrijving

Deze fraaie 6-persoons ge-schakelde recreatiebungalow is gelegen op het bungalow park ‘VREDELUST’ tussen Den Burg en De Koog op een perceel eigen grond van 460 m². Heerlijk vrij gelegen in het groen.




Indeling
U treedt binnen in de hal en loopt door naar de zonnige woonkamer die is voorzien van plavuizen met vloerverwarming.
Vanuit de woonkamer is er toegang naar het zonnige terras met glazen windschermen. De halfopen complete en nette keuken is voorzien van alle benodigde apparatuur en uitgerust met een 4-pits gaskookplaat, koelkast met vriesvak, combimagnetron en een vaatwasser. De woonkamer biedt toegang tot 3 slaapkamers, allen voorzien van twee boxspring bedden en voldoende kastruimte.
Twee slaapkamers hebben een eigen wastafel.
Via de keuken komt u in de nette badkamer met lichtkoepel. De badkamer is voorzien van een douchecabine, wastafel, designradiator en een zwevend toilet.

Tuin
Rondom de recreatiewoning ligt een heerlijk beschutte en royale tuin met groot gazon en 2 terrassen.
In de aangrenzende berging is de opstelplaats voor de cv ketel. Door de unieke ligging heeft u het Dennenbos, de Texelse duinen en het Noordzeestrand op loop- én fietsafstand.

De bungalow heeft op eigen terrein een BBQhoek en ruime parkeergelegenheid. Op het centrale parkeerterrein is een laadpaal aanwezig.


Bijzonderheden
U bevindt zich tussen de dorpen Den Burg en De Koog. Kortom dit is een fantastische plek om te genieten met uiteraard uitstekende verhuurmogelijkheden. Maar ook eigen gebruik is natuurlijk mogelijk.
Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 415.000,- k.k.
Status
beschikbaar
Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
woonhuis
Soort woonhuis
bungalow
Type woonhuis
geschakelde woning
Aantal woonlagen
1
Kwaliteit
normaal
Bouwvorm
bestaande bouw
Bouwperiode
1960-1970
Recreatiewoning
Ja
Permanente bewoning
niet toegestaan
Dak
plat dak
Voorzieningen
glasvezel kabel

Energie

Energielabel
E
Verwarming
c.v.-ketel en vloerverwarming geheel
Warm water
c.v.-ketel
C.V.-ketel
gas gestookte cv-ketel uit 2016 van Vaillant HR- Ketel

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
62 m²
Perceeloppervlakte
460 m²
Inhoud
210 m³

Indeling

Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
3
Lees meer

Plattegronden

Locatie

Interesse? Neem contact op met de makelaar!

Ik wil*