Een heerlijk licht appartement gelegen op het zuiden en op de derde en hoogste etage van het gebouw. De woning ligt aan de rand van de Indische buurt in Amsterdam Oost met het rustige, groene Flevopark als buurman. Het appartement is onderdeel van de Batikblokken. Dit zijn panden uit 1926 in de stijl van de Amsterdamse school, gerenoveerd in 2007-2008. Deze woning valt echt onder de categorie "jas ophangen en wonen". De trapopgang wordt gedeeld met twee andere appartementen. Voordat u op de bovenste etage de woning binnengaat, is er nog een ruime hal waar alleen u gebruik van maakt.
De woonkamer is gelegen op een hoek, met grote ramen aan twee zijden. Daardoor heeft u uitzicht op het Flevopark en beleef je alle seizoenen. In de woonkamer is de matzwarte open keuken (2020) in een hoekopstelling geplaatst. Er is diverse inbouwapparatuur aanwezig, waaronder een vierpits-gaskookplaat, een vaatwasser, oven (met magnetron), afzuigkap, koelkast en vrieskast. In de hal is er toegang tot een modern afgewerkt toilet (2023) met wandcloset en wastafel. Ook is er een handige bergkast met daarin de wasmachineaansluiting, het mechanisch ventilatiesysteem en de cv-ketel van het merk Intergas met als bouwjaar 2023. Hier is nog flink wat bergruimte aanwezig. De slaapkamer met eveneens grote ramen en ruimte voor een tweepersoonsbed en grote kledingkast biedt toegang tot de moderne badkamer (gerenoveerd in 2023). In de badkamer vind je een regendouche, een wastafelmeubel met ruime lades, een handdoekenkast en een designradiator.
In de bruisende omgeving is van alles te vinden: het park met daarbij het Flevoparkbad, de gezellige Javastraat en het Javaplein met volop winkels en leuke restaurantjes en terrasjes. De ringweg A10 is binnen een paar minuten bereikbaar. Het openbaar vervoer is volop aanwezig met een tram- en bushalte dichtbij en Muiderpoort station op loopafstand. Binnen enkele minuten bent u met het openbaar vervoer of met de fiets in het centrum.
Wat betreft de oplevering: U kunt ook kijken waar u uw kerstboom neer gaat zetten. De levering kan nog dit jaar.
Algemene gegevens
Servicekosten 113 euro per maand
VVE wordt professioneel beheerd
De erfpacht is afgekocht tot half december 2056
Gehele woning voorzien van dubbel glas.
Amsterdam W 8535 33. 64/2654
DE VERKOPER AAN HET WOORD
De afgelopen tien jaar heb ik met ontzettend veel plezier in dit appartement gewoond. Het mooiste aan het huis vind ik het vele licht en de grote openslaande ramen met brede vensterbanken. Hier kun je heerlijk in het zonnetje zitten: mijn favoriete plek om te lezen, een kop thee te drinken of gewoon even te genieten van de rust met uitzicht op het groen van het Flevopark. Dit is een rustig en prachtig park, waar je fijn kunt wandelen, hardlopen, barbecueën etc. Een plek waar je de drukte van de stad even vergeet, terwijl je toch middenin Amsterdam woont. In de buurt kun je de winkels en horecamogelijkheden opzoeken in bijvoorbeeld de Javastraat of winkelcentrum Oostpoort. Verder geniet ik in de woning van de fijne keuken en badkamer, waar de hoge waterdruk in de douche elke keer weer extra genieten is na een vakantie.
Voor mij is het nu tijd voor een nieuwe stap: wat groter wonen, maar nog wel in deze fijne buurt. Ik hoop het appartement aan iemand te verkopen die net zo zal genieten van de woning als ik!