Apollostraat 31
Executoriale verkoping (ex art. 3:268 en 3:254 BW) op 9 oktober 2025 vanaf 10.00 uur, online veiling via vastgoedveiling.nl, ten overstaan van een van de (toegevoegd) notarissen verbonden aan Westvaer.
Registergoed •
Het woonhuis met garage, erf, tuin, ondergrond en verder toebehoren, plaatselijk bekend Apollostraat 31, 3371 XB Hardinxveld-Giessendam, kadastraal bekend gemeente Hardinxveld-Giessendam sectie E nummer 668, groot driehonderdveertig vierkante meter (340m2).
BAG 220m²
Het aantal m2 woonoppervlakte is overgenomen vanuit de gemeentelijke BAG gegevens. Nadrukkelijk geven wij aan dat wij geen toegang hebben verkregen tot de woning zodat alle gepubliceerde informatie op Funda is gebaseerd op externe bronnen en hier kunnen geen rechten aan ontleend worden.
Bezichtigingen
Er zijn GEEN bezichtigingsmomenten.
Op verdere aanvragen van bezichtigingen via Funda of een ander sites zal NIET worden gereageerd.
De Hypotheekhouder heeft niet tot het inroepen van het huurbeding verzocht, omdat hij hierbij onvoldoende belang heeft blijkens artikel 3:264 lid 1 sub b van het Burgerlijk Wetboek. De uitoefening van de in artikel 3:264 van het Burgerlijk Wetboek vermelde bevoegdheid tot ontruiming wordt aan de koper overgelaten. De uitoefening van de bevoegdheid geschiedt voor rekening en risico van de koper. Indien het Registergoed in gebruik is en niet vrij van gebruik wordt geleverd, is het aan de koper om op zijn kosten ontruiming van het verkochte te bewerkstelligen. De Hypotheekhouder staat niet in voor kopers bevoegdheid tot ontruiming.
Overig
Voor alle aanwezige bijlages, verwijzen wij u naar de dataroom op de website van Vastgoed Veiling. Voor zover verkoper bekend, is over de verkrijging van voormeld registergoed geen omzetbelasting, maar wel overdrachtsbelasting verschuldigd. Aan overdrachtsbelasting is verschuldigd het bedrag dat door de belastingdienst of de belastingrechter wordt vastgesteld met toepassing van de Wet op belastingen van rechtsverkeer. De veilingkosten inclusief BTW zullen voor zover mogelijk worden gespecificeerd in het kostenoverzicht dat zal worden gepubliceerd op vastgoedveiling.nl.
Betalingstermijnen Betaling kosten en heffingen: uiterlijk vijf werkdagen na de dag waarop de afslag plaatsvindt. Betaling waarborgsom of afgifte bankgarantie: uiterlijk vijf werkdagen na de dag waarop de afslag plaatsvindt: 10% van de koopprijs. Betaling koopprijs en de overigen nog niet betaalde heffingen en kosten: uiterlijk zes weken na de dag van de gunning.
De notaris geeft hieronder een opgave per voormelde datum van de door koper verschuldigde kosten bij de onderhavige executoriale verkoop (zowel via de openbare veiling ex artikel 3: 268 lid 1 BW als via de onderhandse verkoop ex artikel 3: 268 lid 2 BW). Deze opgave is een schatting van de kosten en met zorg berekend. Dit geeft geen garantie voor een juiste en volledige opgave. Mogelijk zijn de kosten hoger dan hieronder opgegeven. Dat is voor risico van de koper.
Op deze veiling zijn de AVVE 2017 en bijzondere veilingvoorwaarden van toepassing.
Potentiële kopers kunnen een onderhandse bieding op het geveilde uitbrengen.
Het is mogelijk om tot woensdag 24 september 23:59 een onderhands bod uit te brengen.
Het gebruik van het biedformulier voor de onderhandse biedingen is verplicht en is te vinden op vastgoedveiling.nl. Biedingen zullen worden behandeld overeenkomstig het bepaalde in artikel 3:268 BW, zonder dat de executant gehouden is op een bieding in te gaan. Zoals bekend, dienen alle bieders en mijners te voldoen aan de vereisten voor het uitbrengen van biedingen via het internetplatform van Vastgoedveiling.nl (Vastgoedveiling B.V.) en voorts zich bij de openbare verkoop desgevraagd te legitimeren en een verklaring van hun bank over te leggen, waaruit hun financieel gegoedheid blijkt. Alvorens tot gunning wordt overgegaan, dient door de hoogste bieder (voor zover nog niet gedaan) binnen drie (3) werkdagen na de veiling een waarborgsom te worden gestort casu quo een bankgarantie te worden gesteld
Aan bovenstaande vereisten zal strikt de hand gehouden worden. Bieders dan wel mijners die aan bovengestelde voorwaarden niet (tijdig) voldoen, ook al zijn het bij de notaris bekende bieders dan wel mijners, lopen het risico te worden afgewezen.
Info: vastgoedveiling.nl
Garanties Verkoper geeft geen enkele garantie en aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid omtrent datgene dat hij terzake het registergoed meedeelt, dan wel heeft meegedeeld of waarvan mededeling achterwege blijft. De koper aanvaardt het Registergoed in alle opzichten op basis van het "as is, where is" principe, waaronder onder meer bedoeld de bouwkundige, juridische, milieukundige, technische en feitelijke toestand waarin het Registergoed zich bevindt.
Registreren en legaliseren
Om mee te kunnen bieden op een veiling dient u zich te registreren en te legaliseren. U kunt contact onemen met de notaris voor een uitgebreide uitleg en overzicht met notariskantoren waar u zich gratis kunt laten legaliseren voor dit platform.
Contact
Voor vragen over het registratie en legalisatieproces kunt u contact opnemen met de notaris
nfo: vastgoedveiling.nl
Notaris mr. I.M.B. Balvert
Dossierbehandelaar team veilingen Garanties
Verkoper geeft geen enkele garantie en aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid omtrent datgene dat hij terzake het registergoed meedeelt, dan wel heeft meegedeeld of waarvan mededeling achterwege blijft. De koper aanvaardt het Registergoed in alle opzichten op basis van het "as is, where is" principe, waaronder onder meer bedoeld de bouwkundige, juridische, milieukundige, technische en feitelijke toestand waarin het Registergoed zich bevindt. Registreren en legaliseren Om mee te kunnen bieden op een veiling dient u zich te registreren en te legaliseren. U kunt contact opnemen met de notaris voor een uitgebreide uitleg en overzicht met notariskantoren waar u zich gratis kunt laten legaliseren voor dit platform.