Op de hoek van de prachtige, brede Rembrandtlaan in Naarden staat deze goed onderhouden, sfeervolle jaren ’30 twee-onder-een-kapwoning. Met een woonoppervlak van maar liefst 248 m², originele stijlkenmerken én modern comfort is dit een ideale gezinswoning met volop ruimte én mogelijkheden.
De woning beschikt over een stijlvolle woon-/eetkamer en suite, een royale en luxe woonkeuken, vier slaapkamers, twee badkamers én een multifunctioneel guesthouse met eigen entree, werkruimte en extra (5e) slaapkamer. Alles gelegen op een ruim perceel van 658 m² met een zonnige tuin en veel privacy. Parkeren doe je gemakkelijk op eigen terrein met ruimte voor twee auto’s.
De woning ligt op de hoek van de Rembrandtlaan, met entree aan de ventweg van de Amersfoortsestraatweg, aan de kop van de geliefde buurt Rembrandtpark. Zowel Naarden-Vesting als het centrum van Bussum zijn snel bereikbaar, evenals diverse basis- en middelbare scholen, winkels, sportclubs en het NS-station (10 minuten fietsen). De oprit naar de A1 richting Amsterdam, Almere en Amersfoort ligt om de hoek. En ook de natuur is dichtbij: binnen enkele minuten sta je in het groen, tussen bossen en heide – ideaal voor een ontspannen wandeling of mooie fietstocht.
INDELING
Begane grond
Overdekte entree, vestibule en ruime hal met garderobe en toilet. De woonkamer is licht en sfeervol, met erker, houtkachel, openslaande deuren naar het terras en een en-suite verbinding met de eetkamer. De centrale verwarming verwarmt de woning, maar bij gebruik van de houtkachel wordt deze warmte slim ingezet om ook de radiatoren te verwarmen – zo gaat er geen energie verloren. De eetkamer heeft een open haard en toegang tot de ruime woonkeuken. Deze keuken is voorzien van luxe inbouwapparatuur en openslaande deuren naar de tuin. De keuken biedt toegang tot de bijkeuken met wasmachine- en drogeraansluiting, de stahoge kelder met provisieruimte én tot het guesthouse/atelier.
Eerste verdieping
Ruime overloop met toegang tot drie slaapkamers. De grootste slaapkamer heeft openslaande deuren naar een balkon. De tweede slaapkamer beschikt over een direct aangrenzende aparte kamer, perfect als inloopkast of thuiswerkplek. De derde slaapkamer is nu in gebruik als kantoor, maar is ook zeer geschikt als babykamer. De luxe badkamer is voorzien van ligbad, inloopdouche, dubbele wastafel en vloerverwarming. Separaat toilet aanwezig.
Tweede verdieping
Royale zolderverdieping met een grote slaapkamer, op maat gemaakte inloopkast en een tweede luxe badkamer met ligbad, stoomcabine, inloopdouche, twee wastafels en vloerverwarming. Daarnaast een separaat toilet met bidet. Toegang tot de vliering met cv-opstelling en bergruimte.
Guesthouse/atelier
In de voormalige garage is een veelzijdig bijgebouw gerealiseerd, ideaal te gebruiken als kantoor aan huis, gastenverblijf of voor een au pair. Op de begane grond bevindt zich een ruime werk-/woonkamer met openslaande deuren naar de tuin en een toiletruimte die desgewenst kan worden uitgebreid tot een badkamer. Op de verdieping bevinden zich een slaapkamer en een sauna.
Tuin
De royale tuin rondom biedt volop privacy, groen, een moestuin, een terras aan de voorzijde van het huis en een groot zonneterras. Dankzij de ligging geniet je hier van de middag- en avondzon. De sfeervolle overkapping maakt het mogelijk om ook op wat koelere of regenachtige dagen comfortabel buiten te zitten, eventueel met de warmte van de houtkachel.
BIJZONDERHEDEN
• Woonoppervlakte: ca. 248 m²
• Perceeloppervlak: 658 m²
• Energielabel: C
• Centrale verwarming. Bij gebruik houtkachel worden ook de radiatoren verwarmd.
• Gevel-, dak- en vloerisolatie
• 4 zonnepanelen (2019)
• Waterbron (voor beregening tuin)
• Guesthouse/atelier met 5e slaapkamer en mogelijkheid voor een 3e badkamer
• Parkeergelegenheid voor 2 auto’s op eigen terrein
• Fraaie, groene tuin met veel privacy en een grote overkapping
• Ouderdoms- en asbestclausule worden toegevoegd aan de koopovereenkomst
• Oplevering in overleg
Enthousiast geworden? We plannen graag een bezichtiging voor u in!