Akkermanstraat 7B
Akkermanstraat 7B
Akkermanstraat 7B
Akkermanstraat 7B
Akkermanstraat 7B
Akkermanstraat 7B
Akkermanstraat 7B
Akkermanstraat 7B
Akkermanstraat 7B
Akkermanstraat 7B
Akkermanstraat 7B
Akkermanstraat 7B
Akkermanstraat 7B
Akkermanstraat 7B
Akkermanstraat 7B
Akkermanstraat 7B
Akkermanstraat 7B
Akkermanstraat 7B
Akkermanstraat 7B
Akkermanstraat 7B

Akkermanstraat 7B

Rotterdam

€ 250.000,- k.k.

Omschrijving

ALLEEN AL DE INDELING MAAKT JE ENTHOUSIAST! Akkermanstraat 7-B is een geweldige benedenwoning met tuin en heeft het voordeel van 2 slaapkamers. De woning met energielabel C is smaakvol ingericht en biedt een gezellige woonkamer met open keuken en een stijlvol verbouwde badkamer. In de achtertuin is het heerlijk toeven en heb je de beschikking over een eigen schuur. De prijs is bieden vanaf € 250.000,- KK.

Oud-Charlois is in trek en heeft een rijke geschiedenis. Er zijn veel gezellige plekjes, verrassend leuke bouw en ook is de wijk een thuishaven voor meer dan 100 kunstenaars. Ook de ligging is uitstekend. Het stadscentrum ligt dichtbij en is bijvoorbeeld met de fiets door de Maastunnel snel te bereiken. Aan de rand van Charlois ligt het fraaie Zuiderpark en ook het hart van Zuid is de plek waar je je prima kunt vermaken. Het aanbod OV-verbindingen is groot. Je reist met de tram en bus gemakkelijk naar verschillende locaties binnen en buiten de stad. 

Persoonlijke noot verkoper:
"Dit huisje charmeerde mij direct vanwege de openslaande deuren naar de tuin, waardoor vooral in de zomer de leefruimte verdubbeld. De tuin bestond destijds nog alleen uit tegels en zo heb ik er mijn eigen groene oase van gemaakt. Een heerlijk plekje om tot rust te komen. Daarnaast was de praktische indeling van de woning voor mij het allerbelangrijkste. Toch 2 slaapkamers op een kleine oppervlakte waardoor mijn zoontje zijn eigen kamer kon hebben. De badkamer hebben we als enige direct laten verbouwen en de heerlijke douche is een plek waar we niet vandaan zijn te slaan, zo fijn!"

Wordt jij enthousiast van de foto's? Bel ons voor een afspraak om de woning met eigen ogen te zien. 

Indeling: 

* Eigen woningentree; tochtportaal; hal voorzien van laminaatvloer en meterkast.
* Tuingerichte woonkamer met open keuken, voorzien van laminaatvloer en tuindeuren naar de achtertuin.
* Open keuken met inbouwkeuken voorzien van apparatuur: gaskookplaat, schouw afzuigkap, vaatwasmachine en wasmachineaansluiting.
* Slaapkamer I (voorzijde) voorzien van laminaatvloer.
* Slaapkamer II (achterzijde) voorzien van laminaatvloer en kast met opstelling combiketel. 
* Moderne badkamer, stijlvol betegeld en verder voorzien van inloopdouche, wastafel, wandcloset en designradiator. 

* Gezellige achtertuin met beplanting, terrassen, houten schuur en er is een mogelijkheid tot het realiseren van een achterom.
 
Algemeen: 

* Eigen grond.
* Energielabel C, geldig tot en met 6 juli 2033.
* De wijk Oud-Charlois valt onder de opkoopbescherming. Dit houdt in dat een belegger de woning niet kan kopen voor de verhuur, al gelden er uitzonderingen zoals de verhuur aan een kind. Kijk voor meer informatie op de website van de gemeente Rotterdam.
* De woning is geheel voorzien van kunststof raamkozijnen met dubbele beglazing.
* Centrale verwarming en warmwatervoorziening middels een eigen HR-combiketel (Intergas, 2009).
* Voor een indicatie van de maatvoering verwijzen wij naar de plattegrond.
* Gezien het bouwjaar van de woning wordt er in de koopovereenkomst een ouderdomsclausule opgenomen.
 
Gebruiksoppervlakten en inhoud:

* Wonen ca. 55 m²
* Externe bergruimte ca. 5 m²
* Inhoud ca. 216 m³
 
Bijdrage V.v.E.                   : € 89,-- per maand
Bouwjaar woning               : 1939
Oplevering                        : medio september 2025
Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Koopsom
€ 250.000,- k.k.
Status
beschikbaar
Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
appartement
Soort appartement
benedenwoning
Aantal woonlagen
1
Woonlaag
1
Kwaliteit
luxe
Bouwvorm
bestaande bouw
Open portiek
nee
Huidige bestemming
woonruimte
Dak
zadeldak
Bijzonderheden
gestoffeerd
Voorzieningen
tv kabel

Energie

Energielabel
C
Verwarming
c.v.-ketel
Warm water
c.v.-ketel
C.V.-ketel
gas gestookte combi-ketel uit 2009 van Intergas, eigendom

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
55 m²

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2

Buitenruimte

Tuin
Achtertuin met een oppervlakte van 50 m² en is gelegen op het zuidwesten

Garage / Schuur / Berging

Parkeergelegenheid
betaald parkeren en parkeervergunningen
Schuur/berging
vrijstaand hout
Lees meer

Locatie

Interesse? Neem contact op met de makelaar!

Ik wil*