Admiraal Helfrichsingel 2
Admiraal Helfrichsingel 2
Admiraal Helfrichsingel 2
Admiraal Helfrichsingel 2
Admiraal Helfrichsingel 2
Admiraal Helfrichsingel 2
Admiraal Helfrichsingel 2
Admiraal Helfrichsingel 2
Admiraal Helfrichsingel 2
Admiraal Helfrichsingel 2
Admiraal Helfrichsingel 2
Admiraal Helfrichsingel 2
Admiraal Helfrichsingel 2
Admiraal Helfrichsingel 2
Admiraal Helfrichsingel 2
Admiraal Helfrichsingel 2
Admiraal Helfrichsingel 2
Admiraal Helfrichsingel 2
Admiraal Helfrichsingel 2
Admiraal Helfrichsingel 2

Admiraal Helfrichsingel 2

Oud-Beijerland

€ 419.000,- k.k.

Omschrijving

Nabij het centrum, het Laningpark en winkelcentrum De Beijerse Hof gelegen ruime hoekwoning op 254m2 eigen grond. Deze woning onderscheidt zich van omliggende woning door de aangebouwde garage, parkeren op eigen terrein, grotendeels kunststof kozijnen en maar liefst 29 zonnepanelen.

De indeling is als volgt:

Begane grond: entree in hal met meterkast, trap naar de verdieping, trapkast, toiletruimte voorzien van een zwevend toilet en fonteintje, toegang tot de keuken en de woonkamer.
De woonkamer is van het type doorzonkamer en is afgewerkt met glasvliesbehang op de wanden en vloerbedekking op de betonvloer.
De keuken is aan de achterzijde van de woning gelegen en is uitgerust met een koelkast, magnetron, inductie kookplaat, afzuigkap en een vaatwasser. Via de tuindeur kom je in de omsloten achtertuin met poort naar de brandgang en toegang tot de garage.

Eerste verdieping: overloop met trap naar de tweede verdieping en toegang tot 3 slaapkamers en de badkamer. De badkamer is uitgerust met een douchehoek, zwevend toilet en een wastafel. De 3 slaapkamers zijn voorzien van kantel/kiepramen en vaste ramen, allen uitgevoerd in kunststof met HR++ glas. De plafonds van de verdieping zijn gladgestuct afgewerkt. Ook deze verdieping is grotendeels afgewerkt met vloerbedekking op de betonnen verdiepingsvloer.

Tweede verdieping: ruime overloop met opstelplaats van de in 2024 vernieuwde cv-ketel, omvormer van de zonnepanelen en aansluitingen voor de wasmachine en de wasdroger. Extra opbergruimte door middel van een bergvliering.
De 4e slaapkamer heeft 2 kunststof dakkapellen en bergruimte achter de schotten. De wanden zijn afgewerkt met glasvliesbehang en het dak met gipsplaten. Vloerbedekking op de betonnen verdiepingsvloer.


Tuin: de achtertuin is gelegen op het noord-oosten en heeft een poort naar het naastgelegen voetpad. Door de lengte van meer dan 10 meter is er altijd wel een plekje in de zon te vinden. Via de tuin kom je in de grote garage van bijna 20m2. De voortuin is extra breed door de oprit voor de garage met overkapping en ligt op het zonnige zuidwesten.


Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1968
- 127.9m2 woonoppervlak
- 254m2 eigen grond
- Energielabel A
- 29 zonnepanelen
- 4 slaapkamers
- Betonnen verdiepingsvloeren
- Parkeren op eigen terrein
- Cv-ketel bouwjaar 2024
- Oplevering in overleg / snelle oplevering mogelijk
Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 419.000,- k.k.
Status
verkocht onder voorbehoud
Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
woonhuis
Soort woonhuis
eengezinswoning
Type woonhuis
hoekwoning
Aantal woonlagen
3
Kwaliteit
normaal
Bouwvorm
bestaande bouw
Huidige bestemming
woonruimte
Voorzieningen
dakraam

Energie

Energielabel
A
Verwarming
c.v.-ketel
Warm water
c.v.-ketel
C.V.-ketel
gas gestookte combi-ketel uit 2024 van Nefit, eigendom

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
254 m²
Inhoud
500 m³
Inpandige ruimte oppervlakte
20 m²

Indeling

Aantal kamers
5
Aantal slaapkamers
4

Buitenruimte

Ligging
in woonwijk
Tuin
Achtertuin met een oppervlakte van 100 m² en is gelegen op het noordoosten

Garage / Schuur / Berging

Garage
aangebouwde stenen garage
Lees meer

Locatie

Interesse? Neem contact op met de makelaar!

Ik wil*