Aafke Van Der Heideloane 34
Aafke Van Der Heideloane 34
Aafke Van Der Heideloane 34
Aafke Van Der Heideloane 34
Aafke Van Der Heideloane 34
Aafke Van Der Heideloane 34
Aafke Van Der Heideloane 34
Aafke Van Der Heideloane 34
Aafke Van Der Heideloane 34
Aafke Van Der Heideloane 34
Aafke Van Der Heideloane 34
Aafke Van Der Heideloane 34
Aafke Van Der Heideloane 34
Aafke Van Der Heideloane 34
Aafke Van Der Heideloane 34
Aafke Van Der Heideloane 34
Aafke Van Der Heideloane 34
Aafke Van Der Heideloane 34
Aafke Van Der Heideloane 34
Aafke Van Der Heideloane 34

Aafke Van Der Heideloane 34

Opeinde

€ 590.000,- k.k.

Omschrijving

Moderne, vrijstaande en levensloopbestendige ‘Piramide’ woning met grote inpandige garage op prima locatie. De extra slaapkamer en badkamer op de begane grond maken het huis ideaal voor ouderen die graag gelijkvloers willen wonen. Maar ook is er voor gezinnen volop ruimte, doordat er 5 ruime slaapkamers gerealiseerd kunnen worden. Op de eerste verdieping zijn er twee kamers die nog naar eigen smaak afgewerkt kunnen worden. Met een kleine aanpassing kunnen beide ruimtes gebruikt worden als slaapkamer.

Bij binnenkomst valt de ruime entree met vide meteen op; deze zorgt voor een open en lichte sfeer. De begane grond van de woning is voorzien van vloerverwarming en de verdieping wordt verwarmd door middel van radiatoren. De woning is stijlvol afgewerkt. Zo liggen er op het dak van de woning geglazuurde dakpannen (mat verglaasd) en samen met de witte breuksteen geeft dit een karaktervol beeld aan dit huis. Het grote dakoverstek en de zinken goten geven een moderne uitstraling aan de woning.

De moderne keuken met diverse inbouwapparatuur is van het bouwjaar van de woning, maar inmiddels zijn vaatwasser en de keramische kookplaat vervangen. Er is een moderne groepenkast met 3 fasen (krachtstroom). In de bijkeuken bevinden zich de witgoedaansluitingen. De ruime inpandige garage met oppervlakte van circa 34 m2 is geïsoleerd en beschikt over een elektrische kanteldeur.

Dit prachtige woonhuis aan Aafke van der Heideloane 34 in Opeinde is zeker het bekijken waard! Met een perceeloppervlakte van 679 m2, is er voor ouderen of gezinnen genoeg ruimte om van te genieten. Vanuit de woonkamer heb je een prachtig vrij uitzicht over de landelijke omgeving. Kortom een heerlijke plek om te wonen.


Indeling
Entree, hal, meterkast met moderne groepenkast (3 fasen), modern toilet (wandcloset) met fonteintje en trapopgang naar de eerste verdieping. De ruime entree valt direct op en creëert licht en ruimte. De woonkamer met hoekraam geeft een fantastisch uitzicht over de groene omgeving. De ramen aan de voorzijde van de woning zijn voorzien van screens. In de achterkamer/eetkamer is een schuifpui aanwezig met direct toegang tot terras en tuin. De moderne keuken met diverse inbouwapparatuur, waaronder; combimagnetron, koelkast, vaatwasser en keramische kookplaat is weliswaar wat ouder, maar inmiddels zijn vaatwasser en keramisch kookplaat vervangen. De hal en woonkamer zijn voorzien van een lichte plavuizenvloer.

Via de hal kom je in de slaapkamer. De ruime slaapkamer met een oppervlakte van circa 14 m2 heeft tevens een schuifpui met toegang tot het terras. Vanuit de slaapkamer kom je in de badkamer. De moderne badkamer beschikt over een ligbad, toilet (wandcloset), designradiator en wastafel.

De bijkeuken bereikt je ook via de hal en hier bevinden zich de witgoedaansluitingen. De ruime inpandige garage met betonnen vloer heeft een oppervlakte van circa 34 m2 en is geïsoleerd. In de garage bevindt zich de CV ketel van het merk Nefit met bouwjaar 1998. De garagedeur is elektrisch bedienbaar. Naast de auto is er nog genoeg ruimte voor fietsen en opslag.


Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich 2 ruime slaapkamers met elk een oppervlakte van circa 18 m2. Beide slaapkamers zijn voorzien van een dakkapel. De badkamer beschikt over een doucheruimte, toilet en wastafel. Daarnaast zijn er twee kamers die nog naar eigen smaak afgewerkt kunnen worden. Met een kleine aanpassing, zoals het plaatsen van een raam en verwarming kunnen beide ruimtes gebruikt worden als slaapkamer. Vanuit één van deze ruimtes is via een luik toegang tot de zolderberging.

Tuin
De tuin is gelegen op het noordwesten. De achtertuin is circa 14 meter diep en 20 meter breed, voorzien van diverse terrassen en door het vele groen is er voldoende privacy. In de tuin staat een vrijstaande buitenvolière. Het gazon is goed onderhouden met behulp van een robotmaaier. Rondom de woning zijn er voldoende plekken te vinden om in de zon of juist in de schaduw te zitten. De oprit is groot genoeg voor meerdere auto’s.

Bijzonderheden
Een greep uit de kenmerken:
-extra slaapkamer en badkamer op begane grond;
-mogelijkheid voor 5 ruime slaapkamers;
-begane grond vloerverwarming;
-witte breuksteen, zinken dakgoten en dakoverstek van Trespa;
-geglazuurde dakpannen (mat verglaasd);
-walbeschoeiing vervangen in 2013.

Het dorp Opeinde ligt gunstig ten opzichte van natuur- en waterrecreatiegebieden. Vanaf het Peinder kanaal vaar je zo richting het prachtige natuurgebied De Leijen of de Alde Feanen bij Earnewâld en dus ook naar de Friese meren. De bossen bij Beetsterzwaag zijn op slechts enkele kilometers afstand. Opeinde heeft een aantal winkels, een basisschool en medische voorzieningen. Daarnaast beschikt het dorp over een dorpshuis, een peuterspeelplaats, kinderopvang, een sportpark en is er een gevarieerd verenigingsleven. Het dorp ligt centraal t.o.v. Leeuwarden, Heerenveen en Groningen.
Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 590.000,- k.k.
Status
beschikbaar
Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
woonhuis
Soort woonhuis
eengezinswoning
Type woonhuis
vrijstaande woning
Aantal woonlagen
3
Kwaliteit
normaal
Bouwvorm
bestaande bouw
Bouwperiode
1991-2000
Dak
schilddak
Voorzieningen
tv kabel, buitenzonwering en schuifpui

Energie

Energielabel
C
Verwarming
c.v.-ketel en vloerverwarming gedeeltelijk
Warm water
c.v.-ketel
C.V.-ketel
gas gestookte combi-ketel uit 1998 van Nefit, eigendom

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
679 m²
Inhoud
611 m³
Inpandige ruimte oppervlakte
66 m²

Indeling

Aantal kamers
6
Aantal slaapkamers
3

Buitenruimte

Ligging
aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Tuin
Achtertuin met een oppervlakte van 280 m² en is gelegen op het noordwesten

Garage / Schuur / Berging

Garage
inpandige garage
Lees meer

Locatie

Interesse? Neem contact op met de makelaar!

Ik wil*